Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 203 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έχω γράψει και στο νήμα της αλλά καλό είναι να ενημερωθεί και κανένας άλλος που ενδιαφέρεται.. διάβαζα πώς δεν την πετυχαίνεις στο τηλέφωνο ούτε με τάμα..επίσης κάποιοι παλιοί από εδώ λέγαν αξίζει η υπομονή και με επιμονή εσύ θα βγεις κερδισμένος...και εννοείται είχαν δίκιο..οι κριτικές είναι υποκειμενικές όσο αφορά στο πρόσωπο της κυρίας..ανοίγω πόρτα και λέω οκ γαμευσιμη η μαντάμ...μόλις όμως πέταξε τις τορπίλες έξω ήταν υπέρ γαμευσιμη..είναι και πανύψηλη...πόδι χιλιόμετρο..της λέω ντουζακι πρώτα ..απαντά μαζί...δεν χαλάμε πότε χατηρι σε κύριες..μια εκεί που κάνουμε μπάνιο σκύβει και ξεκινάει μια ισπανική μαλακια για την τιμή των όπλων...στο στόμα δεν τον είχε πάρει ακόμα για καλή μου τύχη...γιατί εάν ήξερα τι πίπα κάνει..θα είχε πλημμυρίσει όλο το ξενοδοχείο..σιγά μην έβγαινα από εκεί..

Σ'αυτό το σημείο λοιπόν που παίρνει το Όσκαρ ώστε να δικαιολογήσω και τον τίτλο είναι στην πίπα..ίσα που ξεκίνησε και τα μάτια μου γύριζαν φρουτάκια..οσκαρική,πανεπιστημίου,σεμιναρίου,ανελέητη
Τέτοια πίπα δεν υπάρχει ειλικρινά..το σκέφτομαι και τώρα και καυλώνω..μου βάζει σαμπρέλα και ξεκινάει ένα ροντέο σαν να είναι αφηνιασμενη η Τάνα. ...και να πιάνει να χαϊδεύει ταυτόχρονα και μπάλες ..το τέλος ερχόταν και την στηνω στα τέσσερα ώστε να χρονοτριβισω λίγο ακόμα ,αυτή να βλέπει στον καθρέφτη τον εαυτό της να την γαμιεται..εγώ να δίνω πόνο και να ακούω κάτι πουστριλικια..αρχοντοπουτσα και άλλα τέτοια πουτανιστικα που τα γουστάρω εγώ..

Τα αρχ..δια πλέον έτοιμα να εκραγούν..και όπως σφυροκοπαω την ρωτάω σε χύνω στη μάπα μωρη καργιολα?? Εννοείται μου λέει ..μετά τα έβαζε στο στόμα τα κατάπινε τα έτρωγε..

Δεύτερος γύρος μετά από ντουζακι,πίπα πάλι αχ αυτή η πιπαρα που κάνει..μπάλες μουλιασμένες και συνεχίζει γιατί ξέρει ότι είναι καυλιάρα κωλογλυφαδα...όνειρο που έπρεπε όμως να την ξανά ανοίξω λίγο... ιεραποστολικό και βλέπω ένα άνοιγμα τρελλο..με τις ποδαρες της...την πηδαγα κάνοντας κάμψεις ..τον εχωσα στις βυζάρες την έχυσα στη μάπα πάλι και αντίο...για την τιμή της δεν συναγωνίζεται....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 21, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
60€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Xaramofais
Σπουδαίος
Εγγραφή:
10 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
2.773
Πόντοι:
2.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 ioannisdebu, delipas, Yatoputso και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Σεπτεμβρίου, 2022
Καλησπέρα συναγωνιστή, από πατούσες τι λέει? περιποιημενες? περίπου size?
22 Σεπτεμβρίου, 2022
Καλησπέρα! Έχει τεθεί πολλές φορές το ίδιο ερώτημα. Απλά είναι εύκολο μια προώθηση σε pm το τηλ της;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων ??
22 Σεπτεμβρίου, 2022
Όντως στη πίπα δεν έχει αντίπαλο
review reaction 1 greekarmy, Thodoris123thod
22 Σεπτεμβρίου, 2022
ειναι πιστευω οτι καλυτερο υπαρχει αυτη την στιγμη στον χωρο αν συνυπολογισει κανεις τιμη -εμφανιση και υπηρεσιες
I
ioannisdebu
review reaction 1 Arhs777, τερ, greekarmy και 1 ακόμα μέλος
22 Σεπτεμβρίου, 2022
Προσυπογραφω τα λεγομενα.Με εχει ξεκανει 2 φορες .Εθιζεσαι μαζι της.Σε τριγυριζουν εμμονες σκεψεις απο το ανεπαναληπτο γαμησι.Χανεις το μυαλο σου.
review reaction 1 Thodoris123thod
22 Σεπτεμβρίου, 2022
Φίλε κραβικ δεν μπορώ να σου στείλω pm γτ δεν έχεις συμπληρώσει 10 μυνήματα η 5 ώστε να δέχεσαι μύνημα
23 Σεπτεμβρίου, 2022
Καλησπέρα κι από μένα!
Αν σου είναι εύκολο, στείλε μια το τηλ της ...

Ευχαριστώ!
23 Σεπτεμβρίου, 2022
Θα μπορουσα να εχω το τηλεφωνο της;
23 Σεπτεμβρίου, 2022
Έχουμε τηλέφωνο;;
03 Νοεμβρίου, 2022
a re Marinara....οσο σκεφτομαι πως με αυτο ΤΟ Σώμα και την συμπεριφορα ΣΤΟ κρεβατι ζητας 60 (*κι οταν σου αφηνει καποιος 80 του γυρνας 20 ευρ. και ΔΕΝ τα δεχεσαι) κι αλλες ανεξ. πιτσιρικες και μη ζητανε 140-200) με πιανουν μα τον "μπουρδελο θεουλη" τα ΓΕΛΙα ..τραγελαφος.....κι οσοι εχουν παρει την Μαρινα κ αλλες απο δω μεσα ΜΕ καταλαβαινουν αν δεν ειν αμυβαδες...
review reaction 1 BMWR75, Thodoris123thod, mito
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10