Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 14 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ο τίτλος είναι ενδεικτικός της δυσκολίας μου να γράψω κριτική.
Όχι γιατί με προβληματίζει το τι θα γράψω για την κοπέλα, αλλά γιατί στεναχωριέμαι από το γεγονός ότι βλέπω "εύκολα" 9ρια και 10ρια σε κοπέλες που γνωρίζω (ότι δεν θα έπρεπε να έχουν), με αποτέλεσμα να αδικούνται αυτές που εγώ βαθμολογώ.
Τέλος πάντων εξηγούμαι ότι σε πρόσωπο και σώμα 9 και 10 έχουν μόνο εξαιρετικές περιπτώσεις, συνεπώς τα 7αρια είναι καλή βαθμολογία όσο με αφορά.
Σωματοδομή πετίτ, γύρω στο 167, στήθος Α- με ρώγα εξαιρετική.
Όμορφα πόδια, όμορφα άκρα, κωλάρα ποίημα στα τέσσερα. κι ωραία μεσούλα.
Αγύμναστη όμως, τώρα δεν παίζει ρόλο αλλά θα το βρει μπροστά της αργότερα.
Πρόσωπο ομορφούλι, νεανικότατο, μου είπε δε 22 και το υποστηρίζει άνετα. Μην πω και μικρότερη δείχνει.
Η δεύτερη από τις φωτογραφίες νομίζω είναι χαρακτηριστικότατη.
Καθαρότατη κι ευγενική. αποπνέει έναν "αριστοκρατικό" αέρα, νομίζω ντυμένη ανάλογα θα είναι πολύ κλασάτη για να κυκλοφορήσει κανείς.
Στα λίγα πράγματα που ζήτησα και τις μικρές απαιτήσεις μου δεν είπε όχι πουθενά.
Στα τέσσερα ήταν το μόνο κομμάτι της συνεύρεσης που έδωσα πόνο χωρίς το κορίτσι να παραπονεθεί, αντίθετα από κάποια στιγμή έδειξε να ευχαριστιέται πραγματικά και να τελειώνει. περίεργο μου φάνηκε μετά καθώς ως γενικότερη εντύπωση θα έλεγα ότι είναι για gfe καταστάσεις κι όχι πολλές σκληράδες. Αλλά ποιος ξέρει ποτέ με τις γυναίκες...Χμμμ;
Γενικά πάντως πέρασα όμορφα και υπήρξε μαζί μου ως παρτενέρ, κι όχι ως άψυχη κούκλα.
Αρνητικά.
Ήταν ελαφρώς/μετρίως αξύριστη. Προσωπικά δε με πειράζει ιδιαίτερα, αλλά το θεωρώ φάουλ.
Εξακολουθώ να πιστεύω (παρόλη τη συμπεριφορά της στα τέσσερα - θετικό) ότι είναι περισσότερο για gfe κι όχι τόσο για pse (κάποιους θα τους χαλάσει). ωστόσο κρατάω πισινή.
Κάποιες κραυγούλες (όχι κραυγές πάντως) είναι εμφανώς ψεύτικες. Με χαλάνε, ευτυχώς με αποζημίωσε μετά που άλλαξε τροπάρι στα τέσσερα όταν (όπως είπα) φάνηκε να ευχαριστιέται.
Tips
Μου το είπε - αλλά ήταν κι εμφανές από ένα σημείο και μετά - ότι στο γλύψιμο θέλει πολύυυυ σιγά και λάου λάου.
Όσοι το επιχειρείτε - όχι μόνο για να φτιαχτείτε αλλά και γιατί θέλετε να έχει αποτέλεσμα - πρέπει να είστε γνώστες και να αφιερώσετε χρόνο. αλλιώς προσπεράστε. δες τε το σαν τεστ τέλος πάντων Πλατύ χαμόγελο
Trivia
Καλούτσικα αγγλικά, αρκετά συννενοήσιμα, καλή ομιλητής, κάνει iqos ή πως αλλιώς λέγεται αυτή η μαλακία αλλά ρωτάει πρώτα αν επιτρέπεται και νομίζω είναι από την ουκρανία αλλά έχει ζήσει και παρίσι. έχει τουράρει και ντουμπάι, βρίσκει τους έλληνες καλούς κι ευγενικούς σε σχέση με όσους άλλους έχει γνωρίσει (μου φάνηκε ειλικρινής όταν το έλεγε), μαζεύει λεφτά και δεν τα σκορπάει Ευλόγησον και μου είπε ότι πέρασε πολύ καλά μαζί μου Πλατύ χαμόγελο . ελπίζω να μην το λέει σε όλους Εμμμμ
Άντε μόνο ΑΦΜ δεν σας είπα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Rebirthed Sapiens Sapiens
Ανώτερος
Εγγραφή:
24 Μαρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
20.551
Πόντοι:
8.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 slaviani, doc_lin, bigmountain89 και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Σεπτεμβρίου, 2022
Ειχα γράψει και γω κριτικη για την κοπέλα πριν καμιά βδομάδα αλλα δεν ανέβηκε, δεν ξέρω γτ, παρά το ότι ήταν σεμνή και ταπεινή κριτική. Με λίγα λόγια : 1) και σε μένα ήταν ελαφρώς αξύριστη και στο μουνί και στις μασχάλες!!!! 2) πρόκειται για πολύ απλό κοριτσάκι με ωραίο μικρό βυζάκι αλλά στρουμπουλό κωλαράκι κι όχι για το έκφυλο πορνίδιο που εμένα τουλάχιστον μου δείχνει στις φωτο (καλά αυτό πλέον είναι στάνταρ) 3) υπηρεσίες πολύ basic, πράγμα που σε συνδυασμό με την εμφάνιση δεν δικαιολογούν σε καμία περίπτωση το 150άρι, όπως είχε πει κι ένας άλλος σύντροφος. Ντάξει 10€ είναι μόνο αλλά η απορία παραμένει
review reaction 1 Rebirthed Sapiens Sapiens, andronikos3
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1