Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 98 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 264379
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν... Συνάντηση με την πανέμορφη Σοφια σε χώρο μου. Τα έχουν πει πολλοί και διάφοροι, αλλά δεν βλάπτει να τα πει και ένας ακόμη. Η Σοφία είναι classy αρκετά, στο ντυσιμο της, και γενικά στην συνολική εικόνα που παρουσιάζει. Ήταν ντυμένη με ένα βαθύ μαύρο ντεκολτέ από πάνω, μαύρη κλασσατη φούστα από κάτω.. άνευ εσωρουχου, φυσικά. Πολύ όμορφο και καλά διατειρημενο σώμα, με πολύ απαλή επιδερμίδα. Όμορφες βυζαρες με ολοσωστες ρογες να τις γλύφεις για ώρες, χοντρός στήτος κωλος που θες να χουφτωσεις ξανά και ξανά, και φυσικά, το κερασάκι (της) στην τούρτα, αυτό το πεντακάθαρο, πανέμορφο μουνακι της (και κωλαρακι να αναφέρω), που σε προσκαλεί να το περιποιηθεις, και με το παραπάνω, για ώρα. Δεν το χορταίνεις το μουνακι της, και είναι δεκτική σε δάχτυλο. Πεντακάθαρη, και ζήτησε να κάνει μπάνιο και στην αρχή και στο τέλος της συνάντησης. Το πρόσωπο της ειναι επισης πολυ ομορφο και γλυκο. Ήμουν κουρασμένος πολύ στην συνάντηση μας, οπότε σεξακι δεν παίχτηκε για να κρίνω τι και πως. Αφέθηκα στα χεράκια της και το στοματάκι της, όπου με περιποίηθηκε εξαιρετικά, η καλύτερη πιπα που εχω βιώσει θα έλεγα.. τα πήρε όλα στο στοματάκι της με ευχαρίστηση (φτύνει διακριτικά). Είναι ευχάριστη πολύ σε σοσιαλ, το κατέχει, είπαμε διαφορα, γενικά ειναι ευχαριστη η παρέα της και σκοπεύω να την ξαναδώ.. να σαι καλά Σοφακι μου όμορφο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 10, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Bellavita06
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
1.717
Πόντοι:
481
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, THV, kwstasxat και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Σεπτεμβρίου, 2022
Επιβεβαίωση του αυτονόητου όσο αφορά την Σοφία και τις υπηρεσίες της πάντα σε υψηλό επίπεδο ! Όλες κριτικές για την Σοφία θετικές από τους φίλους που έχουν την τύχη να την συναντήσουν
review reaction 1 Sofia_Magic, hornyasfuck
21 Σεπτεμβρίου, 2022
Να προσθέσω κάτι σημαντικό που ξέχασα, οι φωτογραφίες της είναι ακριβέστατες, και είναι όσο εντυπωσιακή και ομορφη, όσο την περιμένεις να ναι, από κοντά. Δεν απογοητεύει για κανέναν λόγο. Σημαντικό σημείο αυτό, γιατί φόλες από photoshop και παραπλανητικες φωτός παίζουν ουκ ολίγες, άρα.. φυσικά ανεβάζει και βιντεακια στο μαγικό νήμα, που ανταποκρινονται πλήρως στην πραγματικότητα για την εμφάνιση της.
review reaction 1 ant-ant, maradona7, anthotypos και 2 άλλα μέλη
21 Σεπτεμβρίου, 2022
"σεξακι δεν παίχτηκε για να κρίνω τι και πως"
μμμααααλισταααααα... Εμμμμ
2η κριτικη στα καπακια χωρις σεξ, αν και ο προηγουμενος "γαμησε" με τα δαχτυλα των ποδιωνε του ειπε Money Mouth
καβλαρος η σεξοβομβα σοφια τελικα, το ομολογω Ουάου καρδιές! τη βλεπουν και χυνουν στα καπακια τα αγορια. Αγγελούδι
review reaction 3 review reaction 1 Thundercat, anthotypos, hornyasfuck
21 Σεπτεμβρίου, 2022
Κούκλε μου Ευχαριστώ πολύ ♥️♥️ φιλιά πολλά ♥️♥️
review reaction 1 review reaction 2 hornyasfuck, anthotypos, Bellavita06
21 Σεπτεμβρίου, 2022
@papaphilips μόνο με την ιδέα μου χύνουν...... μην ζηλεύεις τόσο κράτα το για τον εαυτό σου...
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, anthotypos, Bellavita06 και 1 ακόμα μέλος
21 Σεπτεμβρίου, 2022
Το ότι δεν έπαιξε σεξ δεν είχε σχέση με εκείνη... ήμουν πολύ κουρασμένος απλά, και να το ακυρωνα έπαιζε το ραντεβού, απλά δεν ήθελα να αφήσω άσχημη εικόνα στο γραφείο πρώτη φορά. Με τόση κούραση, που να μου βγει; η ίδια με παρότρυνε για σεξ για την ακρίβεια, αλλά της είπα ότι είμαι κομμάτια.. αν την δεις από κοντά, δεν παίζει να μην θέλεις να την γαμησεις, είναι πεντακάθαρη και λαχταριστη, απλά με πέτυχε σε λάθος μέρα, πολύ.
review reaction 1 maradona7, hornyasfuck, anthotypos και 1 ακόμα μέλος
21 Σεπτεμβρίου, 2022
@Sofia_Magic
μα αυτο... ακριβως... ειπα μωρο. Ουάου καρδιές!
και γιατι να ζηλεψω... ποιος ο λογος... αλλωστε ?
21 Σεπτεμβρίου, 2022
το καλυτερο rimming του κόσμου κανει το Σοφακι
21 Σεπτεμβρίου, 2022
@papaphilips μην πεταγεσαι σε κάθε κριτική μου.... δεν θα σε ρωτήσουμε τι θα κάνουμε σε ενα ραντεβού η πως την βρίσκει κάποιος!
review reaction 3 review reaction 1 papaphilips, batzanakis21
21 Σεπτεμβρίου, 2022
@Sofia_Magic
1ον) δε πεταγομαι σε καθε κριτικη σου, αμα δεις και τις υπολοιπες. απλα αυτες οι δυο μου φανηκαν λιγο "αστειες", ετσι οπως γραφτηκαν.
2ον) τα σχολια μου επισης, σε καμια περιπτωση δεν αναφερονται σε σενα, αν προσεξεις καλυτερα.
εσενα σου εχω μεγαλη συμπαθεια ετσι κι αλλιως, αρα δε στεκουν αυτα που λες.
Φιλί
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10