Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 101 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Συνάντηση τρίτη και σίγουρα όχι τελευταία, το ραντεβού κανονίστηκε εύκολα μερικές μέρες πιο πρίν μιας και (σύγνώμη σύντροφοι) είμαι από τους παλιούς και το μωρό πάντα βρίσκει τρόπο να με βάλει στο πρόγραμμα της όποτε της ζητήσω να βρεθούμε.

Της ζήτησα να έχει μαζί της τα παιχνιδάκια της αλλά ελαχιστα χρησιμοποιήθηκαν αφού το κορίτσι προτιμά το πραγματικό κρέας, και ποιος ο λόγος άλλωστε να την ανοίγω με τα λάστιχα όταν ο Φρίξος είναι πάντα τέντα όσο έχει αυτό το πλασματάκι δίπλα του.

Ο αγώνας δύσκολος και επίπονος, ειδικά ο δεύτερος γύρος που πρέπει να διήρκησε μία ωρα με πολλές εναλλαγές στάσεων πέρασμα από όλες τις τρύπες με ιδιαίτερη επιμονή στο κωλαράκι της που της τον άνοιξα για τα καλά, στάσεις για λίγο πίπα κάθε τόσο και τελικά ξελάφρωμα στο στοματάκι της που με χαρά τα κατάπιε μέχρι τελευταίας σταγόνας. Μπανάκι μαζί, λίγο κουβεντούλα με αγκαλίτσες και φιλάκια και γειά σας. Αν με έπαιρνε ο χρόνος θα έριχνα και τρίτο αλλά δυστυχώς δεν προλάβαινα.

Περιτό να αναφέρω ότι κάναμε (πάλι) ένα δωμάτιο πουτάνα, μούσκεμα όλα από τα ζουμάκια του μωρού και του ιδρώτα μας που είχαν απλωθεί από το κρεβάτι, τα μαξιλάρια και την πολυθρόνα μεχρι το πάτωμα. Όποιος πήρε το συγκεκριμμένο δωμάτιο μετά από αυτό ελπίζω να μπήκε με ολόσωμη στολή μέσα αλλιώς σίγουρα έχει το DNA μου κάπου πάνω του.

Καλύτερη στιγμή της συνάντησης το τέταρτο που την είχα στα τέσσερα πάνω στην πολυθρόνα να κοιτάει τον καθρέφτη και εγώ να παίρνω σαν μανιασμένος το κουλουράκι της, να βλέπω την πλάτη της να ιδρώνει και να νιώθω τα ζουμιά της να τρέχουν μέχρι τους αστραγάλους μου. Καύλωσα μόνο που το θυμήθηκα.

Αυτά τα ολίγα και γαμάτε γιατί χανόμαστε Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης

@Ιωάννα34 Τώρα που έγινα και επίσημα νονός σου, μήπως να σε πηγαίνω κάθε Κυριακή στην εκκλησία ή λες να πέσει φωτιά να μας κάψει?

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 15, 2022
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
220€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
SilverAries
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
3.093
Πόντοι:
5.271
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, Pasidis, SailorGr και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Σεπτεμβρίου, 2022
VFM αναδεικνύεται τελικά η Ιωάννα και στανταρακι για τους περισσότερους που την έχουν συναντήσει … όταν το κορίτσι δίνεται στο 100 τις 100 των δυνατοτήτων της δίχως κόμπλεξ και μα κσι μου το αποτέλεσμα είναι αυτό που όλοι επιθυμούν
21 Σεπτεμβρίου, 2022
Η κριτική σου μου έφερε στο μυαλό την Έλλη squirting , 5 -6 χρόνια πριν.
Ακριβώς η ίδια εικόνα στην πολυθρόνα, με ανοιχτό τον κώλο και να στάζει.
Πλέον αυτή έχει μπαζώσει.

Μπράβο ρε φίλε
21 Σεπτεμβρίου, 2022
Μια ερώτηση που αρνούνται πολλοί να με απαντήσουν. Από μουνι σε κωλο και από κωλο σε μουνι χωρίς να αλλάξεις καποτα;
review reaction 1 piko, Ippokratis22, f21
21 Σεπτεμβρίου, 2022
Εύγε φιλος...Να δούμε εμείς πότε θα κάνουμε μπάνιο από τα μουνοζουμα της δεσποινίδος...
review reaction 3 Gxamos
21 Σεπτεμβρίου, 2022
Όπως και εμείς στις καύλες μας μπορεί να κάνουμε κάτι ακραίο έτσι και η κοπέλα αν ξεφύγει θα τον φαει εναλλάξ στις τρύπες της χωρίς να αλλαχθεί το προφυλακτικό.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5