Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 132 10
Call-Girls 464997
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μ’αρεσε η Αριάνα απ’τις πρώτες φωτογραφίες της που είδα! Διάβασα και αρκετές απ’τις καλές κριτικές στο bourdela.com και η απόφαση ελήφθη. Όταν επέστρεψε απ τις διακοπές ζητησα ραντεβού απ’τις κυρίες του magic.
Ανοίγοντας την πόρτα του δωματίου αντίκρισα μια λυγερή ψλή μελαχροινή κοπελάρα με μακρυά μαύρα μαλλιά μαζεμένα σε αλογοουρά. Όμορφο πρόσωπο, ωραία μάτια και χείλη. Χαιρετηθήκαμε με αγκαλίτσα και φιλάκι στο μαγουλο το πρώτο και στα χειλάκια το δεύτερο. Βγάζοντας τη φουστίτσα της μου αποκάλυψε τους υπέροχους γλουτούς της και τους ομορφους μηρούς της. Εχει καταπληκτικό σώμα! Εχει βέβαια μικρό στήθος αλλα παραφράζοντας “ουκ εν τω πολλώ το ευ”! Τα στηθάκια της Αριάνας ειναι μεν μικρά αλλά εχουν όμορφο σχήμα με θηλές που σε προκαλούν να τις χαιδέψεις και να τις φιλήσεις, πράγμα που δεν τους το αρνήθηκα όταν επέστρεψε απ το μπάνιο φορόντας,παρα φύσιν, μόνο την τάπα που φορά στις φωτογραφίες που αναρτά στο νημα του magic στο bourdela.com. Καυχησιές εκ μέρους μου και λεπτομερείς περιγραφές της συνουσίας μας δεν θα σας γράψω. Θα σας πω οτι η Αριάνα αν και νεαρή γυναίκα η καπέλα, δεν ξέρω ακόμη πως να τη χαρακτηρίσω, διαθέτει μια απίστευτη σεξουαλοκή εμπειρία. Το στοματικό που μου πρόσφερε ήταν απ τα κορυφαία που μου εχουν κάνει γυναίκες με μεγαλη εμπειρία στο σεξ. Μου τον εξαφάνιζε το μικρούλη μου! Αυτό που λέμε deepthoat κυριολεκτικα! Ελπιζω “μωρακι μου” η αντιπαροχή μου στο κερασάκι σου να σου άρεσε λίγο! Κάναμε μία στάση την επονομαζόμενη cowgirl κι επειδη παρατεμπέλιασα εγω ξαπλωμένος ανάσκελα σα μαχαραγιάς και η γλυκιά μου να χτυπιέται για να μ ευχαριστήσει για να μην εχω τύψεις ε...φιλοξένησε το μικρούλη μου στην τριτη την παρα φύσιν φωλίτσα της όντες γονατιστοι κι οι δυο στο κρεββάτι! Anal σε doggystyle η Greekstyle αν προτιμάτε! Η ΑΠΟΛΑΥΣΗ!!!!Δεν αφηνε ούτε χιλιοστό εξω απ το μικούλι μου! Το “TΕΛΟΣ” ηταν ενα αισθησιακό hand n’ blowjob με CIM χωρις να αφησει σταγονα να πεσει κατω, συγγνώμη χάμω, απ τη σοδειά που παρήχθη καθ’ όοοολη την προσπάθεια της απ τους δύο ζηλιάρηδες!
Αριάνα σ ευχαριστώ πολύ για την ευχάριστη ώρα που μου πρόσφερες! Νάσαι καλά γλυκιά μου! Θα τα ξαναπούμε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 16, 2022
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
koumanidas
Σπουδαίος
Εγγραφή:
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
5.010
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, Stefanakis, doc_lin και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Σεπτεμβρίου, 2022
Μύστη, χαίρομαι που πέρασες τέλεια! Ερώτηση: Η Αριάνα έρχεται σε οργασμό από το πρωκτικό σεξ ή μπα...?
review reaction 3 hornyasfuck, Makis99
17 Σεπτεμβρίου, 2022
@Junax Μαζι μου οχι. Με αλλους δεν ξερω. Δες τις προηγουμενες κριτικες!
review reaction 1 hornyasfuck, Junax
17 Σεπτεμβρίου, 2022
Μια διευκρίνηση: τα καταπίνει ή τα φτύνει;
review reaction 1 review reaction 3 hornyasfuck, CaptainK
17 Σεπτεμβρίου, 2022
@seducer Τα ηπιε!
review reaction 1 hornyasfuck
18 Σεπτεμβρίου, 2022
Λυγερή κοπέλα=Μούναρος
Χειλάκια=Τσιμπουκόχειλα
Γλουτοί=Κωλάρα
Στηθάκια=Βυζάκια
Θηλές=Ρόγες
Φιλήσεις=Γλύφεις
Παρά φύσιν= Απ τον κώλο
Συνουσία= Γαμήσι, ξεμούνιασμα ή ξεκώλιασμα (ανάλογα την περίσταση)
Σεξουαλική εμπειρία=Δασκάλα στην πούτσα
Στοματικό=Τσιμπουκάρα
Μικρούλης=πουτσούλα
Σημ: Μας πέθανες στα Σουαχίλι δικιέ μου, άσε που γεμίσαμε σάλια και μύξες...
review reaction 3 review reaction 1 paparotriftoulas, hornyasfuck
18 Σεπτεμβρίου, 2022
Από τις καλύτερες αυτή τη στιγμή !!!
review reaction 1 koumanidas, hornyasfuck
18 Σεπτεμβρίου, 2022
Πάντα έρχεται με τάπα ή ήταν ειδική παραγγελιά?
review reaction 1 hornyasfuck
18 Σεπτεμβρίου, 2022
@Learxos Δεν το ζήτησα!
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8