Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 15 10
Call-Girls 56631
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ναι!Ναι!Ναι! (ενδεικτική ημερομηνία)
Την Μόνικα, την έψαχνα καιρό. Μία Κυριακή βράδυ είπα να δοκιμάσω μήπως κ το σηκώσει κ δικαιώθηκα!!!

Στρίβω τσιγάρο κ ξεκινάω.....Από που να ξεκινήσω ; Συμφωνώ με τα σχόλια συμπαίκτη ότι η κοπέλα είναι όχι απλά άψογη αλλά πολύ κούλ! άνετη, ευχάριστη, ευγενική, ξέρει να μιλάει κ είναι άτομο που άνετα θα έκανες παρέα.
Έκτοτε πρέπει να έχουμε συναντηθεί πάνω από 4 φορές κ η κάθε μία είναι όλο κ πιο "κ ό λ α σ η".
Η ηλικία δεν με ενδιαφέρει.... αυτό που με ενδιαφέρει είναι να έχει αντοχές η γυναίκα κ να είναι PSE. Η Μόνικα τα κατέχει όλα κ με το παραπάνω. Από την πρώτη στιγμή που θα την δεις κ θα μιλήσει μέχρι την στιγμή που θα ανοίξει το πανέμορφο στόμα της κ θα σου το εξαφανίσει χωρίς να το καταλάβεις (πάντα όμως παίζει ρόλο η χημέια κ τι σου βγάζει ο άλλος) προσωπικά βγάζουμε πολύ μα πολύ αγριάδα Έρχεται ροπαλιά με την Μόνικα κ δύσκολα θα έχουμε ώρια.

GameTime σύνοψις: κορμάρα (για τα γούστα μου) άκρως καυλωτικό στόμα που σε εξαγριώνει με τα μπινελίκια που πετάει, σε κάνει θηρίο κ εκείνη περιμένει να δεις τι μπορείς να κάνεις ώστε να την ανταγωνιστείς! από αντοχές δεν παίζεται, σε οποιαδήποτε στάση. Ανάσκελα με τα πόδια στους όμους, στα 4, όρθια ..... δεν παίζεται. ΑΛΛΑ επειδή είχα σταμπάρει εξαρχής το κωλαράκι της, την έστησα κάτω κ της εγλυφα την κωλότρυπα ασταμάτητα κατά την διάρκεια της συνάντησης (Πεντακάθαρη Πάντα!)
Στοματικό: ρεσιτάλ αλά "Νίκος Γκάλης* Έρωτας deep throat με σάλιο όπως μου αρέσει κ της είπα. Όταν λέμε μου την είχε κάνει κάγκελο ενοούμε "κ ά γ κ ε λ ο". Στις 2ώρες+ δεν την είχα χύσει.... μικρά διαλείμματα για κρασάκι κ τσιγάρο κ ξανά βρωμόλογα, βαθιά γλωσσόφιλα, mouth fucking, ass licking κ .. . . φτάσαμε στο τελικό σφύριγμα όπου με προκαλούσε επανηλημένα πως δεν αν δεν την χύσω δεν θα φύγει (ενώ η ώρα είχε πάει 5 τα ξημερώματα) τα πήρε όλα στο στόμα κ πολυ διακριτικά πήγε κ τα έφτυσε.
Αυτά για την ώρα. .. .

Καραμελιτσα ; Κατσικογάμης
Αναμένονται κ άλλες κριτικές με την Μονικάρα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 28, 2022
Διάρκεια
3 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
300€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
soundzero
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
13 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
174
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Ντουνταράς, elpotero, Antonis_Greece4 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Σεπτεμβρίου, 2022
Το σχόλιο αλά Νίκος Γκάλη ήταν άκρως πετυχημένο!!!
review reaction 1 hornyasfuck
17 Σεπτεμβρίου, 2022
τηλεφωνο?

review reaction 1 hornyasfuck
17 Σεπτεμβρίου, 2022
Αφού σε παρακαλαγε να την χυσεις....όπως λες ...αυτή πήγε και τα έφτυσε....γαργαρες έπρεπε να κάνει όχι να τα φτυση
review reaction 3 hornyasfuck
18 Σεπτεμβρίου, 2022
καμία σχέση με γιολάντα πάντως.... σέρβις απλά τα βασικά χωρίς κάτι ιδιαίτερο εξ'ού και δε θυμάμαι να έχω ανεβάσει κριτική από τη συνάντησή μας....ειλικρινά δεν το θυμάμαι.
18 Σεπτεμβρίου, 2022
Να μπορούσα να την βρω κιόλας τυχερός είσαι εγώ παλεύω ακόμη αχ βρε @monicaaa δεν με λυπάσαι
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5