Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 7 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ελληνίδες κύριες και κύριοι. Μετά από αποτυχημένες προσπάθειες ενός μήνα περίπου με απεσταλμένες από Ρωσία, είπα να γυρίσω στα ντόπια προϊόντα. Εύκολη επικοινωνία με γραφείο όπως πάντα και κατηφορίζω σε γνωστή γαμιστρώνα στο κέντρο. Μαρίνα λέω. Πίνω την μπύρα μου και στην ώρα της σκάει μύτη στο δωμάτιο μου. Χαμογελαστό κορίτσι, ευγενικό αλλά όχι και τίποτα το ουαου. Δεν βγάζει κάτι υπερσεξουαλικό, αλλά η καλή επικοινωνία και ο χαβαλές που έκανε με έψησε ότι θα περάσω καλά. Μπανάκι και γδύνεται λοιπόν. Λίγα παραπάνω κιλά από αυτά που δείχνουν οι φωτογραφίες του γραφείου με ελαφριά χαλάρωση στην κοιλιά. Ενδιαφέρον πίπα. Όχι κάτι το τρομερό, αλλά με καύλωσε. Στον αγώνα μέτρια. Είχε συμμετοχή, χωρίς να είναι βέβαια αυτό που περίμενα. 2 γύροι με μεγαλύτερη διάρκεια να την έχω στα τέσσερα. Φιλάει στο στόμα με γλώσσα να ξέρετε. Ωραίος κώλος και ωραία εικόνα. Τελείωμα στο σώμα. Σε γενικές γραμμές καλή εμπειρία αλλά μέχρι εκεί. Δεν θα μου μείνει αξέχαστο αλλά ούτε το μετάνιωσα. Έχω ξαναπεί πως έχω φάει υπερφόλες, οπότε η περίπτωση της είναι οκ. Βέβαια θεωρώ πως δεν είναι για 140€. Σίγουρα βρίσκεις καλύτερες. Μου θυμίζει ένα μπλουζάκι που έχω. Δεν θα το φορέσω για να πάω μπουζούκια, αλλά ούτε για να παίξω μπάλα. Casual καταστάσεις. Την αγάπη μου συναγωνιστές.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 10, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Red&white
Σεβαστός
Εγγραφή:
25 Φεβ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
1.420
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, hornyasfuck, Διαγραμμένο μέλος 201295 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού