Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 9 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Είναι η δεύτερη φορά που την πατάω με μαρούλια και από το ίδιο γραφείο, μάλλον ήρθε η ώρα να μην ξαναπαίρνω μαύρη σοκολάτα.
Πάμε στα δικά μας τώρα όπως τα βίωσα την δεδομένη στιγμή...
1. Επικοινωνία σχεδόν άριστή με πολύ καλα΄ αγγλικά .... βέβαια να γαμήσουμε ήρθα με και όχι να πα΄ρουμε πτυχίο....
2. Ζήτησε να κλείσω παντζούρια να μην έχει πολύ φως , ήταν φυσικά να μην δω τα σημάδια που έχει στο σώμα όταν είναι από πίσω.
3. Η κλασική μαλακία που κάνουν όλες οι μαύρες πήρε χαρτί να με σκουπίσει, σημειωτέων μόλις είχα βγει από το μπάνιο , λες και με καθάριζες με γυαλόχαρτο 80αρη.
4. Φιλιά γιοκ.
5. Πίπα μέχρι την μέση
6. Μπάλες γιοκ.
7. Μπάνιο γιοκ, πήγε μπροστά στο νεροχύτη απλά να ρίξει νερό, αφού νόμιζα ότι ήθελε την οδοντόβουρτσά μου να πλένει τα δόντια της....
8. Έριξα ένα στα τέσσερα και την έδιωξα ευγενικά.
Η όλα φάση μου θύμησε την φιλής που πηγαίναμε φαντάροι μόλις είχαμε ε΄ξοδο αλλά με ανατίμηση φυσικά.
Χωρίς να θέλω να ακυρώσω τα άλλα παλικάρια , έχω την εντύπωση επειδή τα κορίτσια αυτά παίζουν μπάλα μόνα τους στην Σαλονίκη δίχως ανταγωνισμό έχουν αυτές τις υπηρεσίες.
'Άλλο ένα 160 στον κάδο , καλύτερα να το έτρωγα σε τρίγωνα πανοράματος.


Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
dracoumel
Ανώτατος
Εγγραφή:
29 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
104
Likes:
5.357
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 6 akosdi, kostakios, STAVROS6969 και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Σεπτεμβρίου, 2022
πωωωω ρε πουστη ξενερωσα τωρα ρε γαμωτο,
και περιμενα πως και πως να επιστρεψει Αθηνα να παρω μια μαυρη της προκοπης επιτελους...
review reaction 1 hornyasfuck, olddog, Yatoputso
12 Σεπτεμβρίου, 2022
Από Γκάνα είναι περίμενες να κάνει και μπάνιο?Στό χωριό της ξέρεις πόσο πολύτιμο είναι το νερό?
Τώρα για τα τρίγωνα πανοράματος ,έχω ταξιδέψει από Αθήνα μόνο για αυτά.
review reaction 3 review reaction 1 monstercock greece, hornyasfuck, Leviathan και 3 άλλα μέλη
12 Σεπτεμβρίου, 2022
Όπως τα λες. Πιθανότατα ένα βαθμό κάτω οι υπηρεσίες της στην συμπρωτεύουσα. Εγώ την έστειλα υποχρεωτικά για μπάνιο. Στοματικό απαράδεκτο. Ενώ περίμενα να φορτσάρει, η κυρία τελικά κατρακύλησε σε υπηρεσίες οίκου.
review reaction 1 review reaction 5 hornyasfuck, Leviathan, TOMCRUISE
12 Σεπτεμβρίου, 2022
Και στην Αθήνα τα ίδια κάνει, έχει περάσει και από την Ιάσωνος πριν χρόνια ως Μπέλλα. Πονηρή και τεμπέλα. Απορώ με τους διθυράμβους που γράφτηκαν.
review reaction 1 review reaction 4 hornyasfuck, TOMCRUISE
13 Σεπτεμβρίου, 2022
Την συγκεκριμένη την συνάντησα ως ανεξάρτητη τέλη Ιουλίου με το όνομα Bella.
Συνάντηση στον Πρίαμο στο Παγκράτι, σώμα εκπληκτικό αλλά κατά την διάρκεια του ραντεβού φαινόταν σαν αγχωμένη, σαν να βιαζόταν να με ξεπετάξει.
Με το που τελειώνει το μισάωρο μου λέει πρέπει να φύγω, της έτυχε κάτι προσωπικό, πήρα πίσω τα μισά λεφτά και έφυγε.
Τέλος μου είπε ότι από τον Οκτώβριο θα εργάζεται μόνο ως ανεξάρτητη.
15 Σεπτεμβρίου, 2022
Τα ίδια κι εγώ. Δυστυχώς βρεθηκα μαζί της μια μερα πριν ανέβει η κριτική σου.
Δράμα τα πράγματα στην Θεσσαλονίκη πάντως γενικά
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6