Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 11 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 50320
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση incall στο ξενοδοχείο της κοπέλας. Αρχικά να πω πως θα έβαζα παραπάνω από 7 απλώς δεν μπορώ λόγο μικρού αριθμού κριτικών. Σαν ένα γενικό μέσο όρο θα έβαζα 8 τουλάχιστον.
Εμφάνιση – Θα έλεγα πως είναι ακριβώς όπως στις φωτογραφίες με ελάχιστη απόκλιση. Σώμα φοβερό, αρκετά ψηλή, πάνω από 1,70 με καλό δέρμα και φοβερό βυζί που πραγματικά το μπερδεύεις με φυσικό στην αφή (δεν είναι φυσικό μου το είπε η κοπέλα).

Τα αγγλικά της άψογα οπότε υπάρχει τέλεια συνεννόηση. Γενικά πολύ χαρούμενη κοπέλα ευγενική με διάθεση. Άνετα έβγαινα και για ποτό μαζί της.
Στα του αγώνα – με ρώτησε αν θέλω φιλιά, αν και δεν τα προτιμώ είπα ναι. Πολύ ωραία και αισθησιακά, με καύλωσε που με φιλούσε καθώς μου τον έπαιζε και τις έπιανα τα βυζιά. Τσιμπούκι πολύ καλό με ικανοποιητικό DT. Όχι να πνιγεί το κορίτσι αλλά πολύ τίμιο. Πέρασμα στις μπάλες και ένα πολύ ωραίο κόλπο με την γλώσσα από κάτω στο πουτσοκέφαλο καθώς τον έπαιζε με το χέρι που είχε πολύ σάλιο. Αυτή η τεχνική με έκανε ρουκέτα! Στο γαμήσι αρχικά αυτή από πάνω και μετά στα 4 όπου ήρθε και το τέλος. Έπαιζε το μουνάκι της καθώς την γαμούσα, με πολύ ρεαλιστικό τρόπο βογκιτά κλπ. Μετά μπανάκι λίγο social καθώς ντυνόμουν.

Μία πολύ πολύ καλή συνάντηση από όλες τις πλευρές!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 08, 2022
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
110€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
1.645
Πόντοι:
1.076
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anthotypos, kwstasxat, olddog και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού