Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 70 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Γιολάντα λοιπόν ....καταρχήν ζητάω μία συγνώμη από τον εαυτό μου και από την κοπέλα που άργησα να τη συναντήσω!!!! οι λόγοι ήταν 1)ο σωματότυπος φοβόμουν ότι δεν θα με ευχαριστούσε είμαι λίγο πιο φαν στα μοντελε και 2)δεν το κρύβω ότι στην σελίδα του γραφείου έβλεπα τόσα πολλά καλά και και και και και λόγια λόγια λόγια που φοβόμουν ότι θα υπήρχαν πολλοί πρωιμότερες και αγαπουλιδες (ως συνήθως)....να ζητήσω λοιπόν συγγνώμη και από τα παιδιά που τα αμφισβήτησα!!!!! δεν έχω να πω και πολλά το μόνο που θα πω είναι ότι μπαίνει μέσα μία κοπέλα με απίστευτες καμπύλες δεν φορούσε βρακάκι και μου έβαλε γκολ από τα αποδυτήρια ....δεν πρόλαβα να πω καλησπέρα με είχε βάλει κάτω και η γυναίκα είχε ξεκινήσει με γλώσσα της να κάνει μαγικά ....πιπα για σεμινάριο.... κορμί σκέτη φωτιά σκέτη αμαρτία ....στησίματα από άλλο πλανήτη και στο πρωκτικό πραγματικά έδωσε ρέστα !!!!ότι και να πω Είναι λίγα παιδιά!!! όσοι δεν την έχετε πάρει μην κάνετε την ίδια μαλακια Με εμένα μην αργείτε πάρτε την!!!! Γιολάντα σε ευχαριστώ πολύ!!!! Σε αναμονή για την επόμενη!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
200€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
nikos708
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
128
Likes:
6.565
Πόντοι:
17.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, TOMCRUISE, erethis72 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού