Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 69 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 215055
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ημερομηνία ενδεικτική όπως πάντα.
Συνήθως κοιτάω να είμαι στις κριτικές μου λίγο διαλλακτικός , διότι έχουμε να κάνουμε με ανθρώπους και όχι με κομοδίνα...
Εδώ όμως τα πράγματα δεν ήταν έτσι για εμένα όπως τα περίμενα, μετά από τόσα που είχα διαβάσει.

1. Το σώμα το ήξερα και δεν είχα θέμα , για αυτό φυσικά και την πήρα ... αλλά δεν αρκεί μονάχα αυτό.
2. Προσπαθεί να πουλήσει μία αθωότητα η οποία δεν έχει να προσφέρει τίποτα, απλά σε κοιτάει δίχως καμία πρωτοβουλία.
3. Πάθος δεν υπάρχει ήταν απλά μία αγγαρεία .
4. Πίπα δεν το έχει, νομίζει ότι το κάνει καλά
5. Είχε και θέμα υγιεινής κάτω όπου είχε μία μυρωδιά , αναγκαστικά να πλύνω αρκετές φορές το χέρι μου μπας και ξεβρομίσει....

Έριξα ένα στα γρήγορα και προσποιήθηκα ότι είχα δουλειά και έφυγα.
Κλείνοντας δεν ακυρώνω τους υπολοίπους , αλλά για 150 δεν είναι με τίποτα .... στα 60 είναι καλά
Δυστυχώς άλλο ένα ραντεβού στα σκουπίδια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
dracoumel
Ανώτατος
Εγγραφή:
29 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
104
Likes:
5.357
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 5 kwstasxat, mancunian1986, TOMCRUISE και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Σεπτεμβρίου, 2022
Εμπειρος είσαι έπρεπε να το είχες ψιλιαστεί. Μια γυναίκα που μας ζαλίζει καθημερινά ότι είναι διαθέσιμη από τις 1 τις 2 ή τις 4 σημαίνει ότι έχει αναδουλειές και προσπαθεί να τσιμπήσει,σε όποιον τσιμπήσει.Τα χρήματα πρέπει να τα ξοδεύουμε σε όσες αξίζουν φίλε μου.
Ο παθός μαθός..
review reaction 1 hornyasfuck, james034, dracoumel
07 Σεπτεμβρίου, 2022
ευχομαι καλυτερη τυχη την επομενη φορα φιλε.
εν τω μεταξυ, κοιτωντας πιο κατω, οι μισες κριτικες της κοπελας, ειναι απο περαστικους κλωνους-φαντασματα Χαχαχα! Έτσι!
review reaction 1 hornyasfuck, james034, dracoumel
07 Σεπτεμβρίου, 2022
Κρίμα που όλες οι κριτικές είναι αληθινές..επίσης κρίμα που η ημερομηνία είναι ανδεικτικη και δεν υπάρχει ενημέρωση περίπου έγινε η συνάντηση…επίσης πάλι κρίμα που κάνω τρία μπάνια πριν από κάθε ραντεβού ανάμεσα στην ώρα και μετά…η κριτική βρωμάει από μακριά ότι είναι φτιαχτή.. καλό σας βράδυ μωράκια
ΒM
Βανέσσα Magic
review reaction 6 review reaction 1 spipis71, hornyasfuck
08 Σεπτεμβρίου, 2022
Δυστυχώς κάποιοι άνθρωποι δεν κοιτάνε πέραν από το δάκτυλο τους….
Τώρα αν η κριτικοί μου μετά από τόσα χρόνια την θεώρησαν κάποιες φτιαχτεί δεν έχω θέμα ….
Κλείνοντας δεν χρειάζεται να κάνουμε οικονομία στο νερό όταν κάνουμε μπάνιο … εξάλλου ενεργειακή κρίση έρχεται και όχι κρίση υδάτινων πόρων ακόμα ….
Οποίος κατάλαβε κατάλαβε
review reaction 1 olddog, paparotriftoulas, spipis71 και 4 άλλα μέλη
08 Σεπτεμβρίου, 2022
@ Βανέσα Magic: άσχετα από την κριτική και τα σχόλια, επέτρεψε μου να σου πω κάτι για την καθαριότητα όχι μόνο την δικιά σου αλλά και των άλλων κοριτσιών στο επάγγελμα. Λόγω της φύσης της δουλειάς σου ακόμα και αν κάνεις 500 μπάνια την ημέρα, είναι εύκολο να κολλήσεις μύκητες, τριχομονάδες, κλπ. Επίσης η συχνή χρήση λιπαντικών καταστρέφει την φυσιολογική χλωρίδα του κόλπου σου. Άρα συχνές επισκέψεις στον προσωπικό σας γιατρό και μεγάλης διάρκειας διαλείμματα - ρεπό έχουν ιδιαίτερη αξία από κάθε άποψη, συν την ψυχολογική ξεκούραση. Καλοπροαίρετα και μόνο, για εσένα και για όλες τις κοπέλες.
review reaction 1 sakarvats, olddog, james034 και 2 άλλα μέλη
08 Σεπτεμβρίου, 2022
με τη μυρωδια οπως την περιγραφεις,θα μου ειχε πεσει και θα ειχε ζαρωσει σε λιγα δευτερολεπτα,δε πρεπει να φταιει το μπανιο φιλε.καλα για τα 150 ευρω γελαει ο κοσμος.δεν αξιζουν ολες στο γραφειο 150 και ειδικα 170.
review reaction 1 dracoumel, james034
08 Σεπτεμβρίου, 2022
Κοπέλα μου τι δεν κατάλαβες; Ο άνθρωπος το γράφει καθαρά:
2.Προσπαθεί να πουλήσει μία αθωότητα η οποία δεν έχει να προσφέρει τίποτα, απλά σε κοιτάει δίχως καμία πρωτοβουλία.
3. Πάθος δεν υπάρχει ήταν απλά μία αγγαρεία .
4. Πίπα δεν το έχει, νομίζει ότι το κάνει καλά.
Εσύ στην υγιεινή σταμάτησες;
Δείχνοντας μπούτι & στήθος δεν πας πουθενά..
Είμαστε της ποιότητος & όχι της ποσότητος. Αλλαξε επάγγελμα καλύτερα...
review reaction 1 sakarvats, dracoumel, chris drs και 1 ακόμα μέλος
08 Σεπτεμβρίου, 2022
Άλλη μια παρομοια εμφανίστηκε και μετά χάθηκε
review reaction 1 Lover18
08 Σεπτεμβρίου, 2022
@dracoumel: Χρόνια διαβάζω τις κριτικές σου (και πριν ανοίξω λογαριασμό) και ξέρω ότι πάντα λες τα πράγματα όπως τα βίωσες. Επίσης θα έπρεπε να ξέρεις ότι σε περίπτωση μυκητίασης ή κάποιου άλλου προβλήματος, όσο νερό και σαπούνι να βάλεις δεν κάνει τίποτα
review reaction 1 dracoumel, olddog, james034 και 1 ακόμα μέλος
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9