Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 15 10
Call-Girls 36265
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δεύτερη συνάντηση με τη Μαρλέν, και ενώ δεν βρίσκω νόημα να γράφω δεύτερη φορά τα ίδια, ωστόσο ήθελα να δώσω κάποιες διαφοροποιήσεις που μπορούν να γίνουν ένας μπούσουλας για όλους μας.
Κατ’αρχάς την είδα στο χώρο της που αυτή τη φορά ήταν ολόφωτος από το φώς του ήλιου και το πρόσωπό της μου φάνηκε το ίδιο λαμπερό και ερωτεύσιμο.
Όλα ήταν όπως τα θυμόμουν , μόνο που , έχοντας μια ιδιαίτερη ευαισθησία στο gfe, και κρίνοντας από την πρώτη μας φορά, κατάλαβα αμέσως ότι ήταν λιγότερο δοτική στο φιλί.
Πέρασα υπέροχα, καθώς δεν είπε σε τίποτα όχι, απλά φαινόταν πιο «σκοτεινιασμένη» , όχι κουρασμένη, αλλά προβληματισμένη από την προσωπική της ζωή μάλλον.
Μιλήσαμε λίγο, μου είπε κάποια πράγματα που δεν έχω λόγο να αμφισβητήσω και ουσιαστικά επιβεβαιώθηκε η διαίσθησή μου στο πρώτο φιλί. Δεν πειράζει, ανθρώπινο είναι κάποια κοπέλα να έχει προβλήματα. Η απόδοσή της ήταν παραπάνω από επαγγελματική αλλά δεν είχε τη σπίθα της πρώτης φοράς.
Από την άλλη αυτή η κατάσταση για εμάς τους πελάτες είναι καλό να συμβαίνει.
Εννοώ ότι όταν κάποιες κοπέλες μας κάνουν τόσο κλικ που τις σκεφτόμαστε σαν ερωτευμένοι έφηβοι, αυτό δεν είναι καλό για εμάς, ούτε για τους ελεύθερους , ούτε για τους δεσμευμένους.
Καλύτερα λοιπόν, η μικρή απόσταση που έβαλε, που μου θύμισε ότι δεν πρέπει να υπάρχει κάποια συναισθηματική εμπλοκή μόλις αποχωρήσεις από το δωμάτιο. Εξ’ ου και ο τίτλος. Καλύτερα που πέρασα λιιιιίγο χειρότερα αυτή τη φορά.
Εννοείται θα ξαναπάω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 30, 2022
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
90€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
3.877
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Γιώργος Παπ., mancunian1986, hornyasfuck και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Σεπτεμβρίου, 2022
Εντελώς φιλικά, καλύτερα να μην ξαναπάς...
review reaction 1 hornyasfuck
02 Σεπτεμβρίου, 2022
Γιατί το λες;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2