Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 10 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 28294
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η ημερομηνία είναι ενδεικτική.

Η Αλίσα είναι μία κοπέλα ανω των 35, σώμα με καμπύλες, ίσως 3-5 κιλά πιό πολύ απο τις φωτογραφίες. Το π΄ροσωπο, είναι λίγο πιό..... σκληρό στην πραγματικότητα, αλλά οκέη.. Είναι αυτή τουλάχιστον!
Social λίγο, προς το αμήχανο. Ζήτησε τα χρήματα στην αρχή, κατι που δε με πειράζει. Είπε οτι εξτρα κανει μονο CIM και αν θα κανουμε, κατι που δε με καίει κιόλας αλλά δε μπορώ να το προγραμματίσω, οπότε και της ειπα οχι.
Εχει ωραία βυζιά, μεγάλα φυσικά, που όμως μου το ξέκοψε οτι δε θέλει να τα πειραξω, Sorry είπε αλλά είχε κάποιο π΄ροβλημα και πόναγε. Κάτι που σου κόβει ΕΝΤΕΛΩΣ την κάβλα. (Ρε κοπέλα μου, έχεις βυζάρες και δεν μπορώ να τις ακουμπήσω; Που πας;).

Ξεκινήσαμε με καμιά ώρα μασαζ, που είχα διαβάσει οτι είναι πολύ καλή. Λοιπόν...
Σε σχέση με το 90% των μασαζοκόριτσων, είναι σαφώς καλύτερη, ΑΛΛΑ μην τρελαθούμε κιόλας. Οκέη απλά. Τουλάχιστον, φάνηκε οτι έχει γνώσεις, δεν είναι απλά χάδια.

Κλινικά καθαρή, πήγε για μπάνιο 3 φορές στην συνεδρία και γενικά άφησε γλέιψιμο, το οποίο το ευχαριστιέσαι (πάλι καλα).

Πίπα στην αρχή, περίεργη, αεροπιπα, αλλά είχα χρόνο και είπα να την αφήσω να δω που θα το πάει. Σιγά σιγά και με υπομονη, ανέβασε ρυθμό και στο τέλος ηταν καλή.
Στο σεξ, μέτρια πραγματα, εβγαζε και κατι φωνές υπερβολικές, προτίμησα να το γυρίσω σε 69, όπου ως μεγαλόσωμη κοπέλα, ζορίστηκε, αλλά καταλήξαμε και ήρθα το τέλος.

Γενικά, υπήρχε μία αμηχανία στην αρχή, της πήρε πολύ ώρα για να χαλαρ΄ώσει, πάντα όμως σε καθαρά επαγγελματικά επίπεδα.

Στα 220 ευρώ για 2 ώρες, είναι αρκετά οικονομική, αν και τις υπηρεσίες της και ακόμη καλύτερες (μασαζ δηλαδή και light sex) το βρίσκω και αλλού και καλύτερο κατα τη γνωμη μου. Το γεγονός οτι δεν άφησε πείραγμα στα βυζιά (Μη φανταστείτε αγριότητες, να παίξουμε λίγο θέλουμε, λίγο ρούφηγμα, αλλά πολιτισμένα πράγματα) για εμένα είναι καταλύτης αν θα την ξανασυναντούσα.

Αυτάαααααααααα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 01, 2021
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
220€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
fatos1924
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Απρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
946
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, hornyasfuck, markisiosLOG και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Αυγούστου, 2022
Φιλε μου εχω την εντυπωση οτι την παιρνεις και με 20€ Φυλης 67 και σου μενουν και τα 200 τσεπη..

https://www.bourdela.com/catalog/reviews-results/jr_girlname:%25CE%2591%25CE%25BB%25CE%25AF%25CF%2583%25CE%25B9%25CE%25B1/listing:471
review reaction 1 hornyasfuck, fatos1924
31 Αυγούστου, 2022
Χαχαχαχα, το delivery κοστίζει!
Κεφάλι σε τοίχο!
review reaction 1 hornyasfuck
01 Σεπτεμβρίου, 2022
220 ευρω και δεν ακουμπας βυζια?????? οπως ειναι τη στελνεις και λες στο γραφειο να σου στειλει αλλη. απορω δηλαδη πως ανεχεστε κατι τετοια και δινετε και λεφτα.
review reaction 1 Trifonbakatsoulias, hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3