Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πηγα να δω την Ανετ η οποια δηλωνει οτι κανει στραπον οπως φαινεται στιη φωτογραφια που επισυνναπτω και οπως λενε ακομα στο σαιτ του γραφειου.
Περναω και η κοπελα ειναι κοντα στις φωτος, μακρια απο τη λαμψη και πανω απο τα 30. Εχει ομως ωραιο προσωπακι, καλο σωμα με λιγοχαλαρωση στην κοιλια και εχει ντυθει ωραια. Τα ποδια της μου φανηκαν πολυ σεξυ... Απο ορεξη δεν εδειξε ιδιαιτερη, ουτε χαρα που με ειδε, αλλα θα καθομουν. Καθομαι να τα πουμε και ξεκιναω κλασικα να της πω οτι θελω να κανουμε στραπον και εκει μου λεει pussy or ass; Της λεω δεν εχω pussy. Λεει εγω δεν κανω στραπον στον αλλον, η υπηρεσια σημαινει οτι θα το κανεις εσυ σε εμενα. Της λεω δεν ηρθα για αυτο, ηρθα για την υπηρεσια στραπον που κανουν ολες οι κοπελες (και δεν ειναι λιγες που εχω περασει). Ανενδοτη η κοπελα και παρε το γραφειο να τα πεις. Παιρνω λοιπον και η κοπελα υποστηριξε την Ανετ και θα επρεπε να το ειχα πει λεει εξαρχης λεει, για να προετοιμαστει η κοπελα καταλληλως, για τα εξτρα ειπε οτι ετσι γινεται. Οποτε αν καποιος θελει CIF να το λεει στην τηλεφωνητρια απ οτι καταλαβαινω οτι εννοουν. Πηγα να μιλησω και δεν με πολυαφηνε αλλα μιλαγε πανω μου οποτε αφου καταλαβα οτι δεν θα γινει διαλογος το εληξα κι εφυγα.
Καλες τσαρκες!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 25, 2022
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Στιγμιότυπο 2022-08-25, 9.19.09 μμ
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, Annapurna, hornyasfuck και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Αυγούστου, 2022
συγνωμη με ποια λογικη θα βαλεις ΕΣΥ το στραπον? αφου πουτσα εχεις Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Michael Scott, Arhs777
26 Αυγούστου, 2022
Περίεργος τρόπος να πεις ότι είσαι gay
review reaction 3 ButtLicker, hornyasfuck, Michael Scott
26 Αυγούστου, 2022
"Δέν ἔχω pussy." Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα! Τουλάχιστον δέ χαράμισες τά λεφτά σου. Μόνο χρόνο...
review reaction 1 review reaction 3 TOMCRUISE, Michael Scott
26 Αυγούστου, 2022
ασχετο αλλα εδω ο Νολε τη μία βδομαδα λεει πως ΔΕΝ θα παει στο us open και σημερα δηλωσε πως θα κατεβει...τι να πιστεψει κανείς....Θεά η γκομενα...(*ειπε, οχι σε αλλη γκομενα, αλλα σε 'αντρα') πως θες να με γαμησεις με στραπον κωλο ή μουνι...κλαιω....
review reaction 3 hornyasfuck
26 Αυγούστου, 2022
Είναι οτι καλύτερο εχω διαβασει εδω μέσα χαχαχα.
Στραπον ο αντρας στην γκομενα, κ ολοι μαζι ( κοπελα κ γραφειο ) ηταν σε φάση "ναι ετσι ειναι το λογικο" χαχαχαχαχα
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Arhs777
26 Αυγούστου, 2022
Μάλλον πρόκειται για την Anette του Glamour.
Αν είναι αυτή έχει καλό προσωπάκι, ωραίο σώμα αλλά με μέτριο σιλικονάτο βυζί, σούπερ κομψό πόδι και δίνει και κώλο.
Αυτή πρέπει να είναι.
Την είχα συναντήσει την 1η Ιουλίου.
review reaction 1 pervsexmate
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6