Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 15 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ελληνίδα (κατά δήλωσή της αλλά και να μην είναι έχει σίγουρα μεγαλώσει εδώ) κάπου στα 36-38 η οποία (επίσης κατά δήλωσή της) ξεκίνησε εδώ και κάποιους μήνες το μεροκάμματο. Δεν είμαι και πολύ σίγουρος ότι αυτό ισχύει. Δεν μου φάνηκε και πολύ πρωτάρα, αλλά ΟΚ. It is what it is…Κουλ

Οι photos είναι ή επεξεργασμένες ή μια 5ετία πίσω. Αν πάρετε αυτήν που την δείχνει όρθια με ένα άσπρο πουκάμισο και βάλετε 6-8 κιλά, ομοιόμορφα κατανεμημένα έχετε φτάσει…Ανοιχτές πλάτες, κοιλίτσα, μπούτια και τίμιος κώλος αλλά όχι αυτός των photos. Στήθος μικρό (βυζολάγνοι προσπεράστε) και εμφανές το σημάδι του Ρωμαίου αυτοκράτορα…
Overall καλύτερο σημείο της τα πόδια και λόγω ύψους (1.75 καθαρό). Spicy detail το ελαφρώς τριχωτό μουνί, όπως φαίνεται και στις photos, που κάποιους θα «φτιάξει» και κάποιους θα «χαλάσει» Σπασίκλας. Πάμε στο πρόσωπο. Ο ορισμός του next door mature. Τίποτα αντιαισθητικό αλλά και τίποτα αξιομνημόνευτο. Γενικά πολύ μελαχρινά χαρακτηριστικά, με κατάμαυρα μεγάλα μάτια (το καλύτερο στοιχείο στο πρόσωπό της).

Ήρθε ντυμένη με ένα μπλε σκούρο mini φόρεμα και ψηλοτάκουνα. Η αρχική εικόνα λόγο ύψους αλλά και προσεγμένου ντυσίματος είναι πάνω του μετρίου αλλά δυστυχώς πέφτει ένα επίπεδο με το βγάλσιμο των ρούχων…Περιποιημένα άνω και κάτω άκρα και καθαριότητα σε όλα ΟΚ.

Πολύ καλή συμπεριφορά, χαμογελαστή και φιλική. Λίγο μαγκωμένη αρχικά αλλά με την πάροδο του χρόνου γινόταν όλο και πιο χαλαρή. Γενικά μπορείς να πεις και δυο πράγματα παραπάνω, δεν είναι χαζογκόμενα.

Στον αγώνα : Γλωσσσόφιλα και προκαταρκτικά με πολύ θέληση, τις αρέσουν και αυτό φαίνεται. Πίπα μέτρια. Κάνει προσπάθεια αλλά δεν το έχει, θέλει αισθητή βελτίωση. Καλό γλείψιμο της υπόλοιπης περιοχής. Στο sex ακολουθεί σε όλες τις στάσεις και σε όλες τις στροφές αλλά προσωπικά κάτι μου έλλειπε. Δεν υπήρχε η κάβλα που θα απογειώσει την συνάντηση…Δάχτυλα μπροστά και πίσω απροβλημάτιστα και κώλος δουλεμένος που προσφέρεται αλλά τον οποίον δεν πήρα καθώς δεν μου το «έβγαλε» η ίδια.

Συμπερασματικά : Ένα τίμιο ραντεβού με ένα next door mature. Δεν τα έκλαψα αλλά μέχρι εκεί!

PS1: Όταν έφυγε σκέφτηκα ότι ίσως την ξαναέβλεπα στο μέλλον πάνω στην λογική ότι μου φάνηκε μια επιλογή χωρίς ρίσκο. Δεν θα τα κλάψεις σκέφτηκα , οπότε αν δεν παίζει κάτι καλό πας στα σίγουρα. Μου ήρθε στο μυαλό όμως μια δήλωση του μεγάλου Brian Wilson ( των Beach boys) και αναθεώρησα,

Beware the lollipop of mediocrity, lick it once and you’ ll suck forever! Γερο-μύστης

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
130€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
old boy
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
6 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
88
Likes:
13.146
Πόντοι:
25.700
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 mallias20, Constantinos27, delipas και 33 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Αυγούστου, 2022
Για μια ακόμη φορά, άψογος Καπέλο
review reaction 1 olddog, hornyasfuck, old boy
23 Αυγούστου, 2022
Γενικά συμφωνώ. Εμένα μου άρεσε περισσότερο ίσως και επειδή δεν είναι τουβλο. Μου έκανε εντύπωση μόνο αυτό με τα κιλά. Πρέπει να πήρε αρκετά από το Νοέμβριο σύμφωνα με όσα λες
review reaction 1 olddog, hornyasfuck, old boy
23 Αυγούστου, 2022
To 6 στο πρόσωπο, γιατί?

Π
23 Αυγούστου, 2022
@ spipis71 : Ευχαριστώ φίλε Καπέλο
@ CaptainK : Όντως, όπως έγραψα και στην κριτική είναι ΄κοπέλα που μπορείς να αλλάξεις δύο κουβέντες, δεν είναι βιόλα...Εγώ την είδα αρχές Αυγούστου, προφανώς έβαλε κιλά.
@ pokahontas : Γιατί, όπως γράφω και στην κριτική, έχει ένα μέτριο πρόσωπο.
review reaction 1 olddog, CaptainK
23 Αυγούστου, 2022
Ποιο είναι «το σημάδι του Ρωμαίου αυτοκράτορα…»;
review reaction 1 STAVROS6969
24 Αυγούστου, 2022
Αυτο με το σημαδι του αυτοκρατορα δεν καταλαβα κι εγω.
24 Αυγούστου, 2022
@Kavouras13 @STAVROS6969
Σημάδι από καισαρική τομή εννοεί.
review reaction 1 Kavouras13, old boy
24 Αυγούστου, 2022
@Kavouras13 & @STAVROS6969 : Καισαρική...
review reaction 1 Kavouras13
02 Σεπτεμβρίου, 2022
Ουσιαστικότατη κριτική που πραγματικά βοηθάει. Γουστάρω την spicy detail, τα περιποιημένα άκρα και τη girl next door φάση, οπότε θα δοκιμάσω μια γλειψιά από το lollipop of mediocrity. Τουλάχιστον ξέρω τί να περιμένω.
review reaction 1 old boy
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9