Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 12 10
Call-Girls 32093
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καύλες καλοκαιράκι τηλ το γραφείο για την Ρέιτσελ.Ηθελα να την δοκιμάσω από την προηγούμενη φορά που πήρα την εξωτική Λίζα .Αρνητικό πάλι το κορίτσι έχει κλείσει από ραντεβού.Μίλησα με το γραφείο τη παραπλήσιο πιπινοειδές έχει που να αντέχει το σφυροκόπημα.Μου είπαν για την Έλεν,είδα φωτό και μου φάνηκε η απόλυτη μούφα,μίξη παρθένας και αγιούσας.Δεν μου έκανε καμία εντύπωση να την σκίσω αλλά σκέφτηκα αν δεν μου αρέσει φεύγω,μια που οι plan b κοπέλες μου ήτανε εκτός!.Τελικά το ραντεβού κλείστηκε σε χοτελι στο σταθμό Λάρισας και όχι στο γνωστό πορνοχοτελ στη Πάντειο.Χτυπώ την πόρτα της και βλέπω μια μικρούλα petit που με υποδέχεται με φιλάκι στο στόμα.Στο πρόσωπο τυπικό στρογγυλό ρούσικο βλέμμα.Έχει μικρά στηθάκια τύπου στάλας με μεγάλες θηλές που καυλώνουν άμεσα.Το κωλαράκι της είναι όνειρο μικρού παιδιού.Ηλικία αυτή που δηλώνει.Τατού και πλαστικές μαλακίες δεν θα βρείτε.Το μουνάκι της είναι μικρό,κλειστού τύπου και το κωλοτρυπίδι της αδούλευτο.Μαλάκι μαύρο μακρί.Στα του αγώνα παίχτηκαν 2γύροι παθιασμένου γαμησιού κάτι που δεν το περίμενα από αυτήν, γιατί είχα στο μυαλό μου στο πρώτο redflag,εξαφανίστηκα!Αρχίσαμε με πολύ γλωσσόφιλο και κατέβηκα στα στηθάκια της όπου άρχισα να τραβάω τις θηλές της με το στόμα μου.Μετα περιποίηση με τρελό γλύψιμο στο μουνάκι της, όπου άρχισε να ανεβάζει στροφές το μικρό.Εκεί άρχισε να κάνει κάτι που δεν το βλέπω συχνά σε πουτάνα.Σε οποία στάση και αν την έβαζα έπαιξε το μουνάκι της.Αρχίσαμε με missionary όπου έβρισκα σχεδόν μήτρα!Την μπουκωσα όπως ήτανε ξαπλωμένη και ενώ με ρούφαγε έβαλε δύο δάκτυλα στο μουνάκι της και έπαιζε με την κλειτορίδα της.Βγαίνω από το στόμα της και την ξαναγαμάω αλύπητα όπου ήρθε και η πρώτη κατάθεση στο στομαχάκι της και λίγο στα βυζάκια της.Πάμε και οι δύο για ντουζακι όπου αλληλοπλυθήκαμε και εκεί που της έριχνα νερό να την ξεπλύνω,βάζει πάλι το χεράκι στο μουνάκι και το έπαιζε και με το άλλο χέρι έπιασε την πούτσα μου και την τρόμπαρε.Αυτό ήτανε,την βγάζω άρον άρον από την μπανιέρα την σκουπίζω,και την ρίχνω απότομα μπρούμυτα στην γωνία του κρεβατιού,φοράω την καπότα και την πηδάω δυνατά με απότομες πουτσιές κατευθείαν στον πάτο της γιατί με είχε καυλώσει με τα κόλπα της.Το μικρό σφάδαζε από καύλα ήτανε άλλου.Την πετάω πάνω στο κρεβάτι,και αρχίζω ξανά missionary όπου είχαμε και το πρώτο δωράκι του ραντεβού, εκεί που την πήδαγα άγρια έβαλε πάλι το χεράκι της στο μουνάκι της και το έπαιζε και εκείνη την στιγμή την βλέπω να χύνει,και να αφήνει ένα μικρό συντριβάνακι στο πούτσο μου με τα τσισάκια της.Στιγμή αμηχανίας και από τους δύο μας δευτερολέπτου και μετά το ρίξαμε στα γέλια.Μου έβγαλε την καπότα και με πήρε στο στοματάκι όπου ακολούθησε ένα από πιο αισθησιακά τσιμπούκια που μου έχουν πάρει,και τελείωμα στα βυζάκια της.Την συστήνω σε ηλικίες 35 και πάνω όπως και σε αγαπουλίνους και gfe lovers!Το μικρό ντοματίνι του τίτλου το έβαλα γιατί είχε στο δωμάτιο της μια συσκευασία με ντοματίνια αυτά για την σαλάτα, όπου μου έδωσε και μένα να φάω γιατί πραγματικά είχαμε εξαντληθεί από το γαμίση,αλλά και για τις θηλές της που ήτανε καυλωμένες σαν τα ντοματίνια της!!!Αυτά από μένα.Καλά γαμήσια!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 18, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Geiler12
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Οκτ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
506
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, London(2), andronikos3 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Αυγούστου, 2022
GFE; Περισσότερο PSE μᾶς τά περιγράφεις...
23 Αυγούστου, 2022
Φίλε hornyasfuck χαίρομαι που διάβασες την κριτική μου,δεν μπορώ να πω με σιγουριά ότι μπορεί να κινηθεί σε επίπεδα PSE σε συνεχόμενη βάση.Είναι ήρεμη κοπέλα και δεν σου βγάζει κάτι τέτοιο, βέβαια εξαρτάται και από τον πελάτη αν μπορεί να την πάει παρακάτω!Πάντως να την βάλεις στα 4,η από πάνω και να της κλειδώσεις την λεκάνη και να την σφυροκοπήσεις αντέχει....!!!!
28 Αυγούστου, 2022
Ωραία κριτική φιλε
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3