Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 12 10
Call-Girls 53146
Γενική βαθμολογία
 
1.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
2.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Καλησπέρα σε όλους
Είχα πολυ καιρό να γράψω γιατί προτιμώ να βλέπω κάποιες κριτικές και να στοχεύω!!
Γράφω απλά γιατί είμαι πολυ τσαντισμένος και επειδή τα λεφτά δεν τα βρίσκουμε στο δρόμο τουλάχιστον να περνάμε καλά ! Η δυο μεμπερ που γράψανε τη κριτική για την Ρέιτσελ δεν τους θεωρώ με την καμια μεμπερ , απλά άλλους σκοπούς έχουν !! Το κακό είναι ότι αυτή η κοροϊδία είναι άσχημο πράγμα!!
Για τη κοπέλα έχω να πω ότι δεν έχει καμία σχέση με αυτό που βλέπετε , από στοματικό αστα να πάει από σώμα ;;; Άμα αυτή έχει κωλο στο θεό Ε τότε πάω μα πηδήξω από Ακρόπολη , βυζος;; Μικρός αλλά τίποτα το ιδαιτερο! Πρόσωπο;; Βάλε σακούλα ! Γενικά το σέρβις ένα χαλί μαυρο και πέρα ότι μου έκανε και χαρη που τη συνάντησα 1800, και το λέω λες και πήγα 4 το πρωί και ήταν κουρασμένη!!!
Αυτά παίδες και ότι κριτική γράφουν αυτή η δυο ούτε καν μα μπαίνετε στο κόπο!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 18, 2022
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
90€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
DECO718
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
584
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Elganador, Moku, doc_lin και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

33 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Αυγούστου, 2022
To κακο με αυτη τη σελιδα ειναι το προμοτιον που πεφτει απο δηθεν μελη .......
J
Johnykk
review reaction 1 hornyasfuck, docrx8, TOMCRUISE και 7 άλλα μέλη
20 Αυγούστου, 2022
Πήρα ήδη ποπ κορν!
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, Thundercat και 9 άλλα μέλη
20 Αυγούστου, 2022
Ο Ανδρονικος ειπε οτι στις φωτο ειναι «αλλη» και μαλιστα απο την αρχη ειπε οτι «η φατσα της αυτουνου του αρεσε» σε αντιθεση απο τον Αναπουρνα…αρα κατι στραβο ειχε η πουτανα απο την αρχη…η γνωμη μου ειναι οτι οι κριτικες ειναι υποκειμενικες στην καλυτερη περιπτωση (οσον αφορα τις υπηρεσιες) αλλα δυστυχως οταν δεν αναφερουνε αν οντως ειναι η κοπελλα στις φωτο ε εκει γαμησε τα!! Απλα φευγεις αν δεν ειναι η ιδια οσο και να ντρεπωμαστε και μιλας με το γραφειο απο πριν αν ειναι οντως αυτη στις φωτο και αν οντως παρεχει τις υπηρεσιες που περιμενεις. Μετα το μπινελικι το τρωει το γραφειο και τα λεφτα σου (ισως) σωζωνται. Τουλχιστον πηρες μόνο μισαωρο!! Κριμα λεβεντη..ολοι μας την παταμε και ποναει…ειναι η θλιβερη πλευρα του αγοραιου ερωτα…ποτε δεν ξερεις τι θα βρεις…Λύπη
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE
20 Αυγούστου, 2022
Δεν ξέρεις ποιον να πιστεψεις πια εδώ μέσα
review reaction 1 hornyasfuck, Thundercat
20 Αυγούστου, 2022
Περίεργη κατάσταση πάντως, γιατί τον Annapurna τον έχω εμπιστευτεί σε πάρα πολλές κοπέλες και δεν έχει πέσει έξω κάπου, και από άλλα γραφεία και ανεξάρτητες, άρα δεν νομίζω να είναι προμοτοράς. Τώρα για Ανδρόνικο No idea, θυμάμαι διάφορες κριτικές διάσπαρτες από εδώ και από εκεί αλλά δεν έχω δώσει πολύ βάση, δεν μου αρέσει όπως γράφει Γλώσσα

Αυτά από εμένα, άλλος κανέις για Annapurna?
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Stavros(2), Marquis_de_Sade
20 Αυγούστου, 2022
Είναι απίστευτο ότι γράφονται καλές κριτικές για κοπέλα με επιβεβαιωμένα ψεύτικες φωτό...
Και μετά λέμε ότι κάποιοι τις κακομαθαίνουν...
review reaction 1 hornyasfuck, Letsgobrandon2, Phlmrg
20 Αυγούστου, 2022
Άλλη θα σου έστειλαν.
Το σώμα της είναι κορυφαίο όπως τα έγραψα.
Προφανώς στο μισάωρο δεν θα γούσταρε να σε βλέπει ...
review reaction 1 hornyasfuck
20 Αυγούστου, 2022
Είσαι ένας τεράστιος καραγκιόζης αν νομίζεις ότι με 10 κριτικές απαξιώνεις τους υπόλοιπους.
Ο ... Κ Α Ρ Α Γ Κ Ι ΟΖ Η Σ του μισάωρου ...
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Marquis_de_Sade
20 Αυγούστου, 2022
2 στο πρόσωπο ? τι στο διάτανο Χμμμ; τι φάτσα του Γκουσκούνη έχει...
review reaction 1 review reaction 3 Elganador, hornyasfuck, George_282 και 6 άλλα μέλη
20 Αυγούστου, 2022
Αφού είναι τόσο άσχημη όσο λες τότε γιατί έκατσες ?

review reaction 1 review reaction 2 Elganador, TOMCRUISE, hornyasfuck και 3 άλλα μέλη
33 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3 4