Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 2 10
Call-Girls 5332
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επιλογή για τοποθέτηση στην βιβλιοθήκη των συναντήσεων αλλά και ελέω προσυχόφατσας.......Σκάει μύτη..... με ύφος πήγα σε μουσείο και έχω περιέργεια να εξερευνήσω.....και αφού δω τα εκθέματα, θα καθήσω να σκεφτώ, ποιοί είμαστε, από που προερχόμεθα, που πάμε......... καλά όλα αυτά, μόνο που είσαι στην σουίτα μου και μου καταλαμβάνεις χώρο στο jacuzzi φλυαρίζοντας περί ανέμων και υδάτων.......... Μετά στο κρεβάτι βιαστική, με καλή τεχνική στην πίπα, στάσεις κτλπ...... αλλά στα χαιδέματα, στις κινήσεις κτλπ..... είχε ένα τυπικό attitude παλαιάς κοπής.....το ζεί αλλά δεν το ζεί......Η επιδερμίδα, πιο τραχειά δεν έχω ματαξαναδεί.......Ένα σκληρό κορμί, ωραίο σουλούπι, αλλά μέχρι εκεί.....όχι για να το πιάσεις και να το παίξεις.... Η φάτσα και το attitude δε, όπως είπαμε επικονωνεί με τα UFO πιό εύκολα απ' ότι με εμάς (την πλέμπα) εδώ κάτω...............Τέσπα, πάμε γι' άλλα.........

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 08, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Giacomo Casanova
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
2.213
Πόντοι:
5.190
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, mancunian1986, Διαγραμμένο μέλος 201295 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Αυγούστου, 2022
Καλημέρα, πως την πάτησες έτσι!! Κασκαντεριστικη συνάντηση μάλλον
18 Αυγούστου, 2022
τα χουμε πει για την αφεντια της απο την εποχη που δουλευε στο γκολντεν,αλλα δεν αλλαζει συμπεριφορα η γκομενα.
αμα μας κανεις χαρη κουκλα μου,δεν πειραζει ,εχει κ αλλου πορτοκαλιες να πουμε.
19 Αυγούστου, 2022
Συμφωνω 100%,ξεκινησα να γραφω κι εγω κριτικη για την κοπέλα και δεν ηξερα πραγματικα τι να γραψω!Ολα μετρια ολα flat
review reaction 1 TOMCRUISE
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3