Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το ρίσκο είναι πάντα επικίνδυνο .
Θα βγει η δε θα βγει.
Η κατάλληλη στιγμή που είχα μπλοκάρει …
Είχα μπλοκάρει κοιτάζοντας τα γνωστά 2-3 site με τις επαναλήψεις των ρωσσοουκρανικων σούρτα -φέρτα και είχα ξενερώσει.
Ένας πανικός από την άλλη σε εγχώριες εργαζόμενες υπάρξεις σε forum call girls ,massage κλπ που μαλλιοτραβιούνται για μια θέση στο top της θεαματικότητας στο forum . Ανάμεσα τους εμείς οι γνωστοί ξερόλες …
Φανατικοί υποστηρικτές ξερόλες στα πάντα - φανατικοί haters για άλλους-αντίθετους με την άποψη μας στα πάντα .
Marilena λέω και ότι κάτσει.
Χτύπησε τη πόρτα του δωματίου και μπήκε με εμφανή το άγχος τι θα δει πως θα αντιδράσω κλπ . Τουλάχιστον είχε ένα άγχος αληθινό σε αντίθεση με το άγχος των ρωσιδωκλπ με μόνο άγχος τη καραμελιτσα ... money please dear .
Όμορφο , γλυκό πρόσωπο .
Έντονη ματιά αληθινή . Ωραίο χαμόγελο ούτε καν έδωσα σημασία στα σιδεράκια γιατί μου άρεσε και σε σώμα .
Μαύρα μαλλιά μακρυά κάτω από τους ώμους , φόρεμα μαύρο μακρύ , ύψος πάνω από 1,70. Περιποιημένη κοπέλα ούτε βιζιτοκατασταση ούτε κανα βλαχαδερο .
Δε θυμάμαι πολλά από συνομιλία τα κλασσικά αλλά βρεθήκαμε να κάνουμε μαζί ντους με παθιασμένα γλωσσόφιλα.
Πίπα βαθειά , γλύψιμο παντού άλλη αίσθηση-άλλη γυναίκα στο κρεβάτι . Ούτε κόμπλεξ ούτε μα και μου , δοτική στα πάντα.
Στήθος μικρό ούτως η άλλος μου αρέσει το μικρό στήθος.
Κωλος των photos πολύ ωραίος αφράτος ,στα τέσσερα όνειρο . Στησίματα , εναλλαγές, φτυσίματα , γλυψιματα ένας πόλεμος . Καθαρά αματουρικη φάση λες και είχα γνωρίσει ένα ωραίο γκομενακι και γουστάραμε ένα φασωμα έτσι για το γαμωτο.
Ωραίο anal δυνατό , διαρκές , απολαυστικό .
Βασικό για εμένα, Πεντακάθαρη !!! με τα αφρόλουτρα της , τις μακριές της μαύρες κάλτσες των photos που μόλις είχα αγοράσει και από ότι μου είπε πάντα ψωνίζει και φοράει νέα σετ εσώρουχα η αξεσουάρ .
Στα διαλειματα και χαβαλες και πιο σοβαρες τοποθετήσεις όλα Οκ .
Πέρασα καλά με μια κοπέλα που βγάζει πάθος και δε το περίμενα τόσο έντονο .
Δεν είναι το τούμπανο που θα γυρίσεις κεφάλι να χαζέψεις έξω , είναι όμως στα πιο ποιοτικά και παθιασμένα πηδήματα που έχω κάνει.
Αν θα συμβούλευα κάτι τη Marilena? Να είναι ο εαυτός της και να αντέξει. 1,5 ώρα 3 φορές ωραίο σεξ με anal στα 230 ευρώ πάρε τώρα τα τέτοια μου ρωσιδοαρπαχτρα dear γιατί
α) πέρασα μια χαρά
β) δε μου σπάσανε τα αρχιδια με ξενέρωτες παπαριες για club , θαλασσες και χωριάτικες σαλάτες και γ) πήγαν σε μια κοπέλα που έκανε μια αξιοπρεπέστατη προσπάθεια με το άγχος της πρώτης φοράς . Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 17, 2022
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
230€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
feragamo
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
31 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
99
Likes:
25.039
Πόντοι:
26.236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gasper, mallias20, Johnny Red2 και 87 άλλα μέλη

Σχόλια

15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Αυγούστου, 2022
Κατι μου λέει θα γίνει της πουτάνας το καγκελο!!
17 Αυγούστου, 2022
Ωραία κριτική, η κοπέλα φαίνεται αξίζει τα λεφτά της, όχι μόνο σε εμφάνιση, αλλά κυρίως σε συμπεριφορά και υπηρεσίες.

ΥΓ. Κώλο έδωσε και στους 3 γύρους?
Deep throat mouth fucking, κάνει καλά, αντέχει?
17 Αυγούστου, 2022
Πολύ ωραία κριτική. Λιτή και γεμάτη χρήσιμες πληροφορίες.
review reaction 1 gasper
17 Αυγούστου, 2022
Αν στήνεται στα 4 όπως στην τελευταία foto, ότι και να πω θα είναι λίγο !!! Αχχχχχ!
17 Αυγούστου, 2022
πολυ καλη κριτικη αλλα που την βρισκουμε?
17 Αυγούστου, 2022
Με την 1η ευκαιρία θα συναντηθώ μαζί της, ακόμα πρέπει να μπορέσω να της στείλω προσωπικό μήνυμα. Υπομονή!
17 Αυγούστου, 2022
σεβασμος στα κομαντο που ρισκαρουν αντι να πανε στα σιγουρα
review reaction 1 Stasino, Tourtouristas, ButtLicker και 1 ακόμα μέλος
17 Αυγούστου, 2022
Μπήκε στη λίστα !!
17 Αυγούστου, 2022
Χωριάτικη σαλάτα!!?? Μια χαρά φαίνεται η κοπέλα πάντως!
23 Αυγούστου, 2022
Ευχαριστούμε για την κριτική!
15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2