Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 11 10
Call-Girls 50662
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Να σημειωθεί ότι η επικοινωνία με το γραφείο ήταν κάτι παραπάνω από άψογη.

Λοιπόν η Amaya είναι μια πολύ ψηλή κοπέλα με υπέροχο σώμα αλλά άσχημο πρόσωπο. Με το που μπαίνει στο δωμάτιο ήταν εμφανώς σπασμένη.
Κάθεται στο κρεβάτι και απαιτεί ποτό, χόρτο να καπνίσει (τί φάση ??) και τα λεφτά.

Τέλος πάντων αφού της παραγγέλνω ποτό και της δίνω τα χρήματα μπαίνει στο μπάνιο όπου δεν άργησε. Βγαίνει τελείως γυμνή, κορμάρα χωρίς ψεγάδι στο σώμα της, βυζί μικρό αλλά στητό, και η πλάτη της γεμάτη τατουάζ. Να σημειωθεί ότι την συγκεκριμένη μέρα είχε πάει στον τατουατζή απότι είπε και πονούσε άπειρα.

Πάω να πιάσω, ΣΤΟΠ. Βυζί δεν με άφησε να ακουμπήσω μόνο να κοιτάω. Πάει να βάλει καπότα να ξεκινήσει πίπα, της λέω χωρίς καπότα και μου λέει με τίποτα. Οκ προφανώς σήμερα δεν είσαι για δουλειά θα πάρω το γραφείο να αλλάξουμε. Μου λέει όχι όχι και προσπαθεί να ξεκινήσει τσιμπούκι. Πολύ μέτριο έως κακό. Την γυρίζω στα τέσσερα όπου κατέθεσα σχετικά γρήγορα. Αφού περνάνε 10 λεπτά χάζευε στο κινητό ξεκινάω σπάτουλα, αποφασισμένος ότι δεν πρόκειται να αγγίξει ξανά για πίπα. Έγινε μούσκεμα γρήγορα, ξεκίνησα για cowgirl όπου πάλι δεν ήθελε. Με τα πολλά ξανα κατέθεσα στα τέσσερα (που είχε ωραία θέα) μέσα στην καπότα, δεν μου πέρασε καν από το μυαλό για πάνω της θα έτρωγα άκυρο.

Συνεννόηση μέτρια.

Ελπίζω κάποιος συναγωνιστής να έχει καλύτερη μοίρα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 21, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
40
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 BisexualWannabe, doc_lin, GALLAS και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού