Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 12 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 24705
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλημέρα συναγωνιστές. Ένα τρελό φοβερό ραντεβού που ούτε σε ταινίες δεν συναντάς έγινε χθες το βράδυ.
Όπως πάντα σχεδόν όλα τα ραντεβού τα κλείνω πάνω στην καύλα και στην επόμενες 1-2 ώρες πρέπει να έχω γαμήσει! Έτσι έγινε και χθες μόνο που στο ξύρισμα γιατί πάντα πηγαίνω περιποιημένος είχα ένα μικρό ατύχημα. Κόπηκα ! Δεν έδωσα πολύ σημασία γιατί δεν πονούσα και φαινόταν να έχει σταματησει το αίμα. Ε ξεκινάω για να συναντήσω την Σάρον μετά από πρόταση της Άντζυς.
Μπαίνω στο δωμάτιο βλέπω μια γυναικάρα με όμορφο σώμα και ωραίο πρόσωπο. Πωπω λέω θα περάσουμε τέλεια. Κριτικές δεν είχα προλάβει να δω αν έχει. Πάω για μπάνιο, γδύνομαι και βλέπω το αίμα να τρέχει μέχρι το γόνατο. Παθαίνω σοκ βγαίνω έξω , παθαίνει σοκ και η Σάρον. Τρέχει μου φέρνει βαμβάκι και κάτι με αλκοόλ και αρχίζει να με καθαρίζει. Προσκύνημα
Ένιωσα τόσο άσχημα αλλά η κοπέλα ήταν τόσο καλή που δεν έχω λόγια. Μετά από 5 λεπτά αφού κρατάω την πληγή με το βαμβάκι και την Σάρον δίπλα να μου δίνει κουράγιο , αρχίζει να μου δίνει και γλωσσόφιλα.
Παίδες εκεί που θεωρούσα το ραντεβού καμμένο ο μικρός πήρε μπροστά και με το ένα χέρι να κρατάω την πληγή και με το άλλο το κεφάλι από την Σάρον όπου είχε πέσει στα γόνατα και μου έπαιρνε ένα τσιμπούκι όλα τα λεφτά. Γιούπιιι!
Καυλωσαμε και οι δύο , τις έκανα γλυφομούνι βάλαμε προφυλακτικό και γαμηθήκαμε σαν τα σκυλιά για 20 λεπτά. Τελειώνω έντονα στα βυζιά της με πολύ σπέρμα και οι δύο μαζί να χαμογελάμε και να λέμε τι τρελό ραντεβού είναι αυτό.
Η πληγή είχε κλείσει με την βοήθεια της "νοσοκόμας" Σάρον.
Είναι γυναικάρα και πολύ καλός άνθρωπος. Τέλεια αγγλικά και συνεννόηση φοβερή.
Στο σεξ δίνει ρέστα και δεν ξέρω κάποια άλλη στη θέση της τι θα έκανε μαζί μου.

Ανυπομονώ για την επόμενη συνάντηση μας που θα είναι σύντομα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 11, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ικτίνος
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
101
Likes:
7.487
Πόντοι:
17.806
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, andronikos3, αστυαναξ και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Αυγούστου, 2022
Τό διαβάσαμε καί αὐτό! Περαστικά καί προσοχή στά ξυράφια!
review reaction 1 linear, Ικτίνος
12 Αυγούστου, 2022
Καλά είναι τα ξυράφια και οι κοπές και μπράβο στην κοπέλα που είναι νοσοκόμα, ελπίζω να ήταν ντυμένη και αναλόγως. Αλλά πληροφορίες σωματικά πως είναι, στηθος κωλος πλάτη, μαλλιά, πρόσωπο πουθενά. Πίπα καλη παίρνει κάτι άλλο καλο κάνει;;;Σπαει μεση το εργαλείο το δουλεύει ποικιλοτροπως;;;
review reaction 1 hornyasfuck, Ικτίνος, gpd
12 Αυγούστου, 2022
Ναι όντως έτυχε και αυτό χαχαχα.
Φοβερά πράγματα. Είχε χαλάσει η μηχανή και έβαλα ξυράφι γιατί δεν ήταν πολλά Χαχαχα!

Έγραψα ότι έχει πολύ ωραίο σώμα και είναι γυναικάρα. Το στήθος φαίνεται για φυσικό. Αν είναι με σιλικόνη είναι η καλύτερη δουλειά που έχω δει.
Πρόσωπο καυλιαρικο. Κώλο ότι βλέπεται στις φωτό. Ούτε κωλάρα στρογγυλή αλλά ούτε και φλατ.
review reaction 1 andronikos3, hornyasfuck
12 Αυγούστου, 2022
Όπως πάντα σχεδόν όλα τα ραντεβού τα κλείνω πάνω στην καύλα και στην επόμενες 1-2 ώρες πρέπει να έχω γαμήσει!

Κλαίω...

Πάντα χιουμοριστικά κ χωρίς παρεξηγήσεις
review reaction 1 Ικτίνος
17 Αυγούστου, 2022
με εντυπωσιασε που δεν φοβήθηκε με το αίμα. Για λόγους υγιεινής...
review reaction 1 Ικτίνος
22 Αυγούστου, 2022
Ρε φίλε μισή ώρα παλεύαμε να κλείσει και μετά κάναμε σεξ.
Εννοείτε ότι δεν έτρεχε αίμα.
Απλά εκεί που θα μπορούσε να πει άκυρο το ραντεβού ή εγώ να το πω. Προσπαθήσαμε και οι δύο να γίνει. Περισσότερο αυτή να πω την αλήθεια και πιο πολύ για να γίνω καλά. Respect στο κορίτσι
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6