Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 20 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με τη Λυδία εύκολη όπως και η επικοινωνία, σε κεντρικο ξενοδοχείο με καθυστέρηση 10 λεπτών αλλά είχε ενημερώσει ότι είναι στο δρόμο κι έρχεται. Η άφιξη της και με το άνοιγμα της πόρτας δεν ήταν αυτό που επιδίωκα οσον αφορά το πρόσωπο. Δεν είναι άσχημη, εχει ένα απλο, καθημερινό και συμπαθητικο πρόσωπο. Το ντύσιμο της δεν παραπέμπει σε ένα call girl και δεν σε ξεσηκώνει αμέσως. Μόλις βγάλει το φορεματάκι φαίνεται ένα πολύ ωραίο σωμα, λεπτο και σφιχτο με ωραία επιδερμίδα. Οι φωτογραφίες που ανεβάζει εδώ δεν τη κολακεύουν, την φαρδαίνουν. Από κοντά είναι πιο πετιτ πολύ καλο σωματάκι με πολύ ωραίο κωλαρακι αλλά με χάλασε που κοιτάει προς τα κάτω αυτό το κωλαρακι λίγο πεσμένο αλλά σφιχτο (κλασικο αχλαδακι) και ευτυχώς σώνεται στα τεσσερα και στη στάση 69 που είναι υπέροχη η θεα. Το βυζι πολύ μικρο αλλα δεν είμαι βυζολατρης και εδωσα σημασία αλλά αυτές οι ρογιτσες αξίζουν ένα γλείψιμο. Στις υπηρεσίες η Λυδια μας τα χαλάει λίγο. Η πιπα της εχει ένα δικο της χαρακτήρα και δικο της στυλ η οποία δεν είναι κακη αλλά χρήζει μια βελτίωση. Η συμμετοχή της ειναι μηχανική και χωρίς ερωτισμο δεν εχει αυτό το πρόστυχο να σε καυλωσει παρα μόνο θα καυλωσεις βλέποντας αυτό το ωραίο σωματακι και σου φέρει πιάτο αυτό το υπέροχο μουνακι της, το οποίο είναι όμορφο σφιχτο και εχει ωραία αίσθηση που υγραίνεται αμέσως μόλις της το χωσεις παρα με ένα γλειψιμοΕυλόγησον. Επιπλέον και αυτή κωλοτρυπιδιτσα της σε φτιάχνει. Δηλαδή συμπεριφέρεται σαν μια άπειρη κοπέλα που είναι η 2η ή 3η της φορα π.χ. Προσπαθεί και θέλει να σε ικανοποιήσει αλλά δεν της βγαίνει και σε ψιλοκομπλαρει λίγο. Θέλει συνεχως καθοδήγηση και αμα κάνετε μια στάση (πχ 69) θα μείνει εκεί να το κανει μέχρι να τελειώσει η ωρα. Στο δεύτερο γύρω αμα δεν πεις, αντε πάμε δεν θα ξεκινήσει. Μου θύμισε τη Melina love (ανεξάρτητη) που καθόταν στην ακρη του κρεβατιού με τη πεσέτα και περίμενε. Βέβαια είναι δεκτική, ευγενική, πρόθυμη και δείχνει να αντέχει και σε γρηγορο ρυθμο. Της αρέσει λίγο αλλά όχι πολύ βαθιά αμα έχεις μεγάλο πουλί. Αλλά αυτό στα λογια, μετα τις πρώτες 2-3 πουτσιες ισιώνει δε λέει τίποτα, μάλλον της αρέσει Μαλακία. Δεν μπορώ να πω ότι έμεινα 100% ικανοποιημένος βάση απόδοσης/ τιμής (120) και δεν ξερω αν θα την ξανασυναντήσω. Θα βαλω ένα ίσως δίνοντας της ένα βιβλιαράκι οδηγιών και επισήμανσης ποιες στασεις θέλω, να είναι προετοιμασμένη και διαβασμένη με τα θέλω μου.
Να προσθέσω κατι στα θετικά ότι είναι πεντακάθαρη , κωλαρακι μουνακι κιχ από μυρωδιά και σημάδια.
Επιπλέον στα αρνητικά το ότι με το που τελείωσε η δεύτερη φορα αρχισε να ετοιμάζεται (+μπανιο)
Συνεπώς στο ραντεβού 1 ωρας ήρθε στο 10' και ήταν έτοιμη στο 47' να φυγει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 26, 2022
Στο χώρο μου
Κόστος
120€
makao
Σεβαστός
Εγγραφή:
29 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
1.252
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, men1975, Kostas_Piraeus και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Αυγούστου, 2022
Δηλαδή 3,2 ευρώ το λεπτό σου πήγε η φάση παίκτη...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1