Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 63 10
Call-Girls 242333
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Οι κριτικές που υπάρχουν είναι απόλυτα ακριβείς.Και αν δεν υπήρχαν ίσως εγώ προσωπικά να μην την είχα ανακαλύψει.Ας δώσω κι εγώ την δική μου πινελιά.Το ραντεβού κλείστηκε εύκολα μέσω Viber. Ευτυχώς το έχει κάτω από το κάθε της μήνυμα. Είναι νεαρή και επικοινωνιακή. Τα τατουάζ της πάνε πολύ ίσως και λόγω ηλικίας. Εμένα με εξιτάρουν. Σώμα στεγνό όπως ακριβώς μου αρέσει και της ταιριάζει πολύ. Είναι καλό τυπάκι. Μικρή ναι αλλά επαγγελματίας 100% φρόντισε να με ικανοποιήσει μέχρι το τελευταίο λεπτό του ευρώ που πλήρωσα.
Ελπίζω να την δούμε σύντομα ξανά.Και να είναι απλά σε ένα καλοκαιρινό διαλειμμα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
7 Μαϊ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
4.990
Πόντοι:
7.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 atenass, TOMCRUISE, redgarland και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Αυγούστου, 2022
Κριτική δεν είδα …Αν δεν θέλετε να γράφεται τι κάνετε μην γράφετε καθόλου ..κανένα νόημα …
review reaction 1 Larson, petranto, Michael Scott
10 Αυγούστου, 2022
Πολλες κολακείες για χαρακτήρα και εμφάνιση, άνευ ενδιαφέροντος. Εδώ μας ενδιαφέρει τι κάνει και τι δεν κάνει στο κρεβάτι
review reaction 1 review reaction 3 petranto, papaphilips
11 Αυγούστου, 2022
Στα κατάπιε τύπε ???
11 Αυγούστου, 2022
Θυμήθηκες σύντροφε να γράψεις κριτική, που μοιάζει περισσότερο με σύντομη γενική περιγραφή της κοπέλας και όλα αυτά, την ημέρα που έγινε αναφορά στο νήμα της ότι μάλλον αποσύρθηκε ή κάνει διακοπές διαρκείας με τον γκόμενό της. Δηλαδή αν εμείς υποθέσουμε, ότι το έκανες κατόπιν "συνεννόησης", θα είμαστε καχύποπτοι?
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4