Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 104 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Νομίζω δεν μπορούσα να γράψω κάτι λιγότερο για τίτλο που έβαλα στην κριτική, αλλά ας τα πάρουμε από την αρχή. Είναι μια Ομορφούλα, είχα την εντύπωση διαβάζοντας τις εμπειρίες μελών ότι θα είχα μπροστά μου μια πολύ μέτρια παρουσία έκανα λάθος. Πολύ όμορφα ματάκια, πονηρό προσωπάκι, με κάτι κοτσιδάκια πολύ καύλα! Να θυμίσω 35 χρονών, κοντούλα με κανονικά κιλά και άψογα Ελληνικά. Μπαλαμούτι με το καλησπέρα φόραγε αν θυμάμαι καλά κόκκινο μίνι οπότε είχα πρόσβαση για χούφτωμα στα κωλομαγουλα! Ωραίο μαυριδερό σωματάκι με διακριτικά τατουάζ και πιρσινγκ στις θηλές και στο καλοσχηματισμένο αιδοίο. Πήδημα στα τέσσερα με ένταση, στα όρθια να την βλέπω στον καθρέφτη καθώς της πηδάω τον κώλο, στα μπρούμυτα, στην πολυθρόνα. Τα λόγια είναι φτωχά να περιγράψω την ένταση στο sex που ένιωσα με την κοπέλα αυτήν, αλλά το πάθος και την όρεξη που είχε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
184
Likes:
18.585
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 HoneyVoskos, borbi2525, TOMCRUISE και 43 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Αυγούστου, 2022
Καλημέρα πού το βρίσκουμε το μωρό?
17 Αυγούστου, 2022
Καλησπέρα , παίζει να μου δώσεις το τηλέφωνο της? Σε ευχαριστώ
17 Αυγούστου, 2022
enox13, giorgos stergiou, το τηλέφωνο της το είχα και εγώ πριν καιρό αλλά δεν απαντούσε στα μηνύματα μου με την καμία. Μόνο μέσω προσωπικού μηνύματος από το προφίλ της εδώ είδα φώς άμεσα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3