Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 98 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 265098
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ειδικες συνθηκες (θετικες) μου επετρεψαν να προγραμματισω ενα duo με Σοφια και Γιολαντα 2ωρο το οποιο το ειχα στα προσεχη πλανα/επιθυμιες/φαντασιωσεις.
Την Σοφια την γνωριζα, την Γιολαντα την γνωρισα μεσα απο αυτη την συναντηση που περιγραφω.
Τωρα δεν ξερω αν εχει νοημα η εξωτερικη περιγραφη η/και η περιγραφη της πραξης/πραξεων παντα εχει βεβαια....
Τα κοριτσια οπως ακριβως σε φωτο, πολυ ελκυστικες, sexy γυναικες,ωραια γυναικεια κορμια. Συναντηση σε δικο μου χωρο, αυτη η εικονα αυτων των 2 γυναικων να εισερχονται στον χωρο και η σεξουαλικοτητα να ξεχειλιζει. Ειναι ενα πολυ σημαντικο στοιχειο η αρχικη εικονα καθως βεβαια και οι επιδοσεις τους..
Η χημεια μεταξυ τους σε αλλο επιπεδο, δεν πληρωνεις απλο duo εδω πληρωνεις σεξουαλικη εμπειρια-φαντασιωση-sex show.εχουν διαφορετικα στοιχεια που συνθετουν ενα απολυτο μειγμα.. Απολυτης φαντασιωσης.

Αν πρεπει να αναφερω κατι σε λεπτομερεια, η θεα στα 4 της Γιολαντας, το απιστευτο γλυψιμο παντου της Σοφιας, το ερωτικο/προκλητικο παιχνιδι μεταξυ τους.
Στην υπερβολη λιγακι αλλα πλησιαζει τον ρεαλισμο, στο 2ωρο ημουν"ενεργος" για μεγαλο διαστημα. Αυτο ειχε λογο και ηταν τα δυο κοριτσια. Στις ερωτικες φαντασιωσεις δεν υπαρχει, κατ εμε περιγραφη, υπαρχει βιωματικη εμπειρια.
(Περιποιηση γυναικεια, εμφανιση, καθαριοτητα σουπερ!!)
Εγω θα ξαναπαρω, δεν ξερω ποτε.

Το ποσο €€ μεγαλο/πολυ σημαντικο σιγουρα, τα κοριτσια το σεβονται και αυτο μεταξυ αλλων. Βεβαιως ειναι και το allocation των χρηματων που κανει ο καθενας μας. Αλλος πολλα 1ωρα,30λεπτα.. Αλλος (εγω) λιγα/πιο αραια 2ωρα..3ωρα..!!!!!

Κοριτσια,δεν ειχατε προφανως αναγκη και την δικη μου κριτικη, επρεπε να μπει ομως γιατι τα γραπτα μενουν!!!

Ευχαριστω λοιπον και συνεχιστε να μοιραζετε φαντασιωσεις..

Καλη συνεχεια στις εμπειριες στο forum.

Bk

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 29, 2022
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
520€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Anatolian
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Ιουν 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
2.282
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, anthotypos, Ntaffy2 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού