Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 52 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λοιπον την Τζεναρα την εχω ξαναπαρει και θα την ξαναπαρω, οσο με γκαβλωνει τοσο με πορωνει!!!
Τι να πω, καταρχην ημουν τελειως ξαναμενος και ηθελα να γαμησω, πηρα Τζεναρα που ειδα απο σποντα οτι ηταν Ηρακλειο.
Δεν εχω ραντεβου μου λεει αλλα την πιανω στο ψηστηρι και παω μεταμεσονυχτια.
Το τι ακολουθησε τα ξερετε, αν οχι πρεπει να τα ζησετε καθως η γυναικα το ζει και δινεται να σε ικανοποιησει, δεν φευγεις χωρις να αδειασουν τα αρχιδια σου για να μη πω χωρις να τρεμουν τα ποδια σου.
Τσιμπουκαρα υγρη, βεντουζατη και βιδορουφηχτη, ουτε χοχλιους να ρουφαγε η ατιμη, μου ρουφηξε το μεδουλι χωρις σταματημο!!! Ντουζακι και σΣτησιμο κολαρας, ε αυτη ειναι η εννοια της κωλαρας σε ολο της το μεγαλειο, γινεται να μην τη γαμησεις? Αν δεν εχεις γαμησει τον κωλο της δεν εχεις γαμησει κωλο μιλαμε!! Αδειασμα και λεω ωπα δεν με βλεπω για τριτη φορα αλλα αυτη η τσιμπουκοπεριποιηση της εκανε το θαυμα, τριτο γκολ στο 90λεπτο και ληξη!!
Γαματο κρεβατι ειναι το γεματο κρεβατι, οι καμπυλες ειναι το βασικο ακομα και η γη δεν ειναι επιπεδη μαγκες.
Τα λεμε την επομενη φορα μωρο μου, πρωι γιατι εισαι πρωινος τυπος, Ματάκι ξερεις εσυ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 09, 2022
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Ηράκλειο
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
btra21
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
395
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΤΖΕΝΗ ΛΑΤΙΝΑ, Ntaffy2, EH2018 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού