Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 71 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Όπως γράφει ο τίτλος η Έλενα είναι μια γυναίκα που θα ήθελε κάθε άντρας στο κρεβάτι( αν του αρέσει το gfe)την έχω συναντήσει αρκετές φορές είναι από τους καλύτερους χαρακτήρες και ντόμπρα .εφτασε στην ώρα τις και λίγο νωρίτερα .Η εμφάνιση τις πολύ καλοκαιρινή με το φορεματάκι τις το αέρινο πέφτουν τα πρώτα φιλιά πηγαίνει να φρεσκαριστη με την βαλίτσα που εχει τα παντα μεσα και όταν βγαίνει βλέπω μια γυναίκα κούκλα οτι βλέπετε και στις φώτο που έχει. τα βυζάκια στην θέση τους ετοιμα να τα γλύψεις Κωλος μια χαρά δόντια Επίσης ...(Δεν καταλαβαίνω κάποιους)
Πίπα πολύ καλή υγρή και βαθειά και χωρίς χέρι . σεξ κυρίως στα 4 που μου αρέσει αλλά και cow. να συμπληρώσω στα 4 είδα και μια Έλενα να τα δίνει όλα με κραυγές όλο καυλα μ'αρέσει αυτό πολύ. τελειωμα στο στόμα .ειχαμε λιγο χρόνο
Ακομα( ειμαι τις 1 φορας εγω και καλής) και τα είπαμε και λίγο είναι ευχαριστως χαρακτήρας και δεν θέλει να σε ξεπεταξει γι'αυτό και βάζει κενά ανάμεσα στα ραντεβού τις.
τιμια επιλογή για αυτά που ζητάει έχει αυτογνωσία ξέρει ποια είναι δεν είπε ποτε ότι είναι μοντέλο ουτε οτι ειναι 25 χρόνων θα περάσει καλα οποιος την διαλέξει αλλά παίζει ρόλο και η χημεία να ξέρετε .ΕΛΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 01, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
70€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
f21
Σπουδαίος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
3.475
Πόντοι:
3.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anthotypos, erethis72, company of heroes tho και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού