Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 29 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετά από αρκετή προσπάθεια και δύο άκυρα που είχα φάει από την Μελίνα, επιτέλους κατάφερα να κλείσω μια ώρα μαζί της. Το ραντεβού έγινε στο γνωστό ξενοδοχείο της πλατείας Καραϊσκάκη. Πρώτη εντύπωση από την κοπέλα μέτρια. Η Μελίνα ήρθε με αμφίεση νοικοκυράς που πάει σούπερ μάρκετ, η πλάκα είναι οτι κράταγε και μια σακούλα με κάτι πεσκέσια που της είχαν κάνει οπότε η όλη εικόνα ήταν ταμάμ για νοικοκυρά. Δεν με πολύ χάλασε αυτό, αλλά σαν εικόνα δεν ήταν αυτό που περίμενα. Διερευνητική κουβεντούλα στην αρχή και μπανάκι από μεριάς της και σε λίγη ώρα τσουπ με την πετσέτα έτοιμη για μάχη. Εμφανισιακα η Μελίνα είναι σχετικά κοντούλα με σχετικά ωραίο πρόσωπο αλλά με παραπάνω κιλά από τις φώτο (οι οποίες είναι πολύ παλιές) και μάλλον θα πρέπει να προσέξει λίγο να μην πάρει την κάτω βόλτα. Έναρξη παιχνιδιού με ωραία βαθιά φιλιά και καλή στοματική περιποίηση με αποτέλεσμα επίτευξη στύσης εύκολα. Η Μελίνα στήθηκε πολύ καλά σε όλες τις στάσεις που κάναμε, δεν προσποιήθηκε με ψεύτικες φωνές και το τέλος ήρθε σε ιεραποστολικό ενώ ήμουν μέσα της. Μετά είχαμε μπανάκι και από τους δύο και μασαζακι με προτροπή της. Δεύτερο μανίκι δεν είχε αν και Μελίνα το προσπάθησε πολύ, οπότε κάτσαμε χαλαρά και κουβεντιάσαμε για χίλια μύρια. Συνολικά η κοπέλα έκατσε σχεδόν μιάμιση ώρα μιας και ήμουν το τελευταίο ραντεβού. Overall δεν τρελάθηκα, υπηρεσίες σχετικά καλές αλλά δεν μου έβγαλε κάτι ιδιαίτερο για να επιδιώξω να την ξανασυναντήσω στο μέλλον, οπότε καλή συνέχεια στην Μελίνα και πάμε για άλλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 12, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
terastios1973
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
427
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Mln-blonde, THV, olddog και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Αυγούστου, 2022
Όλα καλά και αποδεκτά, δεν είναι δυνατό να ταιριάξουμε με τους πάντες...
Όμως τα "παραπανίσια" που τα βλέπετε κάποιοι ρε φίλε?
Skinny type σίγουρα δεν είμαι ούτε ήμουν ποτέ, αλλα όταν μια γυναίκα έχει καμπύλες θεωρώ δεν τα λέμε και "παραπανίσια"...
Από κει κ πέρα όλα είναι θέμα γούστου...
review reaction 1 koskam
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1