Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 72 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ετεροχρονισμένη κριτική πριν περιπου 2 χρόνια.
Εξηγούμαι ότι μπορεί να έχουν αλλάξει πολλά στην εμφάνιση της κ. Έλενας έκτοτε.
Κριτική λοιπόν με θετικό πρόσημο αλλά με εμφανή αδυνατα σημεία.
Εμφάνιση κοπελας: Η ηλικία της φαίνεται με αρκετά σπασμένο προσωπο και επιεικως μετριο σε ομορφια αλλά με καλοδιατηρημένο κορμί. Εκτιμώ περι τα 50, αλλά ξαναλέω καλό κορμί για 50 ετων! Ελληνίδα είναι όμως άρα μην περιμενετε κανα ιδιαίτερο DNA στο κορμί. Έχει και κοιλιτσα, και κυταριτιδουλα και πεσμενο κωλακο. Αυτή είναι η φυσική ροή των πραγματων εξάλλου. Να είμαστε ρεαλιστές κυριοι!
Ένα μεγάλο μειον, το μόνο θα έλεγα το οποίο θα μπορούσε να διορθωθεί είναι τα δόντια της. Δεν γίνεται ρε παιδια οι εκδιδομενες κοπέλες ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΗΛΙΚΙΩΝ να μην έχουν ΤΕΛΕΙΑ δόντια! Τόσα λεφτά μας παιρνουν. Η πρωτη επένδυση ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ! Έπειτα στις κρέμες σώματος, μανικιουρ, πεντικιουρ, μαλλι, ντυσιμο και αν υπάρχει χρόνος και κανα γυμναστηριακι.
Δώστε 3 - 4 χιλιάρικα και φτιάξτε το χαμόγελο της Colgate! Έχετε λεφτά! Όσο και καθαρή κι αν είναι μια γυναίκα, που η Έλενα τηρεί στο έπακρο και σε υπέρθετικο βαθμό τα πολυ υψηλά στάνταρ μου για καθαριότητα μέσα - εξω για την προοληψη αφροδισιων, όταν βλέπεις τόσο χάλια χαμόγελο αισθάνεσαι λίγο έως πολυ χάλια.
Παρόλαυτα επειδή ήμουν κυριος κι εγώ την κρατησα για το ραντεβού μας. Εξάλλου για 70€ δεν θα καθόμουν να έσκαγα κιόλας. Με αγκάλιασε, με περιποιηθηκε τρυφερά σε ρυθμους girlfriend experience μου έκανε και δυο πιπουλες αισθησιακες, άνω του μετριου αλλά σε καμία των περιπτωσεων λαρυγγωτες και τελείωσε εκεί η συνεδρία μας.
Εν κατακλείδι, η κ. Ελενα αν έφτιαχνε αυτό το θέμα που προειπα θα ήταν για πολλα περισσότερα +. Θα άλλαζε ολόκληρη η αυρα της!! Αλλά......!
Εχω παει με αμέτρητες εκδιδομενες, η κ. Ελενα έχει πολυ καλοσυνατο χαρακτήρα και προσπαθει να σε ικανοποιήσει.
Και κάτι τελευταίο και ΠΟΛΥΥΥΥ σημαντικό. Είναι μεγάλη υπόθεση για έναν πελατη να τελειώνει το ραντεβού και να ξέρει οτι η παρτενερ του επί πληρωμης τηρεί όλα τα στάνταρ για προληψη αφροδισιων. Φευγει με σιγουριά και όχι με τυψεις μην κολλησε κάτι γιατί η κοπέλα που του έδωσε το κορμί της είχε κενά στο θέμα της καθαριότητας. Η κ. Ελενα όπως προειπα παιρνει 10' στο θέμα της υγιεινής και προληψης.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 10, 2021
Στο χώρο μου
Κόστος
70€
Διανοούμενος
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Ιαν 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
26.110
Πόντοι:
7.046
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, erethis72, petergsp και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

18 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Αυγούστου, 2022
Ναι σοβαρή κυρία που λέει στον άντρα της και στα παιδια της οτι παει για δουλειες στην Αθηνα τυπου αποκλειστικής και ξεσκιζεται αποκλειστικα σε ξενοδοχεια ως βιζιτα.....
review reaction 1 review reaction 4 kaki_epiroi, Εκλεκτικός, Gxamos και 1 ακόμα μέλος
01 Αυγούστου, 2022
Ρε συ dim chair δεν είναι παντρεμενη. Μεγάλα παιδια έχει, αλλά δεν είναι παντρεμενη.
01 Αυγούστου, 2022
σωστή κριτική, θα ακολουθήσει και από εμένα μια άλλη φορά!
A
alpula
review reaction 1 ZeroTolerance, Annapurna, baroc και 3 άλλα μέλη
02 Αυγούστου, 2022
Πολύ χολή ρε φιλε!
Η Έλενα έκλεισε τα 46 φέτος τον Απρίλη, άρα όταν τη συνάντησες ήταν λιγότερο από 45(1ο ψεμα)
Χαλάρωση στην κοιλιά ναι υπάρχει το δηλώνει και η ίδια,την κυτταρίτιδα που την είδες?(2ο ψεμα)
Για το εκπληκτικό στηθος δεν είδα να σχολιάσεις τίποτα?(1η παραλειψη)
Σε χάλασαν τα δοντια!!!!
Αλογο αγοράζεις και το κυττας στα δόντια?
Εγώ την έχω συναντήσει πάνω από 30 φορές και ειλικρινά δεν έχω δει κατι άσχημα στην οδοντοστοιχια της!(3ο ψεμμα)
Για τα υπέροχα ματιά δεν είδα να κες τίποτα!
Για το ζεστό βλεμμα?
Για το υπεροχο μωρουδιστικο δερμα?
Για τη ζέστη αισθησιακή φωνή?
Πολλά ψέμματα,πολλές παραλείψεις,πολύ χολή!
Στο ΚΥΡΙΑ με Κ κεφάλαιο συμφωνούμε απόλυτα!
review reaction 1 Ελενα110, f21, greekarmy και 1 ακόμα μέλος
02 Αυγούστου, 2022
Το θέμα πρόσωπο δυστυχώς "πονάει" σε αυτό το χώρο και σε αυτήν την κατηγορία!
@dimchair Σόρρυ φίλε αλλά άκυρο το σχόλιο!!! Δεν μας πέφτει λόγος τι κάνει στην προσωπική της ζωή και αν κάποιος γνωρίζει κάτι, (αν έχει άντρα, παιδιά κλπ) το θεωρώ unfair να το δημοσιοποιούμε εδώ.
review reaction 1 Διανοούμενος, erethis72, AkisG137N και 3 άλλα μέλη
02 Αυγούστου, 2022
Σφαξιμο με το βαμβακι ηταν αυτο
review reaction 1 billgun
02 Αυγούστου, 2022
Συμφωνω απολυτα με τον Billgun. Εχω συναντηθει πολλες φορες και εχω περασει τελεια με την Ελενα. Το δερμα οντως δεν υπαρχει . Δεν μετανιωσα ουτε μια φορα.
review reaction 1 billgun, f21
02 Αυγούστου, 2022
Billgun είναι γνωστό ότι εκθειαζεις τα παντα. Όλες τις έχεις παρει φόρα με τα "κοπλιμεντα" σου!! Δεν έχεις αφήσει καμια!! Βλέπω τα σχόλια σου όχι μόνο στην Έλενα αλλά και σε πολλες κοπέλες. Έχεις γίνει τουλάχιστον γραφικός με τα σχολια σου σε όλες!! Παρολαυτα σε βλεπω, σε διαβάζω, γελάω με τα γραφόμενα σου αλλά δεν σε σχολιάζω. Η κοπέλα επίσης είναι ΣΙΓΟΥΡΑ 50+ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!
Εγώ έγραψα αυτά που έγραψα, εσυ έγραψες αυτά που εγραψες. Να δουμε λοιπόν ποιον θα πιστεψουν!
Οι ΜΕΤΑΛΛΑΔΕΣ δεν πρόκειται ΠΟΤΕ να γίνουν προμοτορες!! ΘΑ ΛΕΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΙΣΧΥΟΥΝ!! ΟΣΟ ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΑ ΠΡΟΜΟΤΟΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΕΧΟΝΤΑΙ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΠΑΡΑΠΟΝΩΝ ΝΑ ΤΑ ΜΠΑΛΩΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΘΟΛΩΣΕΤΕ ΤΑ ΝΕΡΑ! Άκου εκεί... Σε είπε 46 και το πιστεψες...!! Μήπως θα σου πει ότι είναι και παρθενα!! Είσαι ΤΟΣΟ αγαπουλης εσυ που πιστευεις ή κανεις ότι πιστευεις!! Μην ξανά ασχοληθείς μαζί μου γιατί ΚΑΙ δεν έχω όρεξη ΚΑΙ θα χάσεις!! Το ποιόν μου και την ειλικρίνεια την γνωρίζουν ΟΛΟΙ εδω μεσα! Πχ εσυ λες οτι η Βίκη Στεφανια που κάνει μασάζ στο σπίτι της είναι γκομενάρα και μια φορά που την είδα έφυγα σαν καπνός!!! ΜΗΝ ΣΑΣ ΞΕΓΕΛΑΝΕ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΥΡΙΟΙ!! ΜΗΝ ΣΑΣ ΞΕΓΕΛΑΝΕ ΟΙ ΠΡΟΜΟΤΟΡΕΣ!!
review reaction 1 review reaction 2 Pitsirikosss, kaki_epiroi, paparotriftoulas και 2 άλλα μέλη
02 Αυγούστου, 2022
και τι νόημα έχει να γράψεις κριτική μετά από δύο χρόνια;
έχει αλλάξει η κοπέλα και είναι μια χαρά κουκλάρα
review reaction 1 billgun, Ελενα110, Teacher2017
02 Αυγούστου, 2022
Η δευτερη προταση μου στην κριτική ήταν σαφέστατη.
Ανέφερα οτι μπορεί να έχουν αλλάξει πολλα έκτοτε με την οδοντόστοιχια της!
Δις Στέλλα***!
Βέβαια οι προμοτορες πεσαν να με φάνε, αλλά δε με νοιάζει κιόλας. Καθαρός ουρανός αστραπές δε φοβάται!
18 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2