Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 27 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επιστροφη στην Ελλαδα για καλοκαιρι και ηρθε η ωρα να τιμησω ενα απο τα ρωσιδακια του glamour. Ειδα φωτο, και αν απο κριτικες καταλαβα οτι ειναι περιεργο φρουτο, εκλεισα Ναστια και θεος βοηθος ειπα. Γραφειο οπως παντα αψογο, με 5 μηνυματα κανονιστικαν ολα.

Με το μπηκε, της ζητησα να βγει απο τον μπανιο με ρουχα και να κανει στριπτιζ και η απαντηση; No I don't dance for you, you dance for me Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!

Με επιασε νευρικο γελιο, και καπως ετσι πηγε ολο το ραντεβου. Η κοπελα ζει στην κοσμαρα της και αν προσπαθησεις να την τιθασευσεις θα περασεις χαλια. Αν παλι την αφησεις να παρει το πανω χερι, μπορει να περασεις και παρα πολυ γαματα.

Γενικα αν δεν εχεις την ορεξη να παιξεις μπαλα με αυτο το στυλακι που εχει, τοτε καλυτερα να μην την παρετε. Υπηρχαν πολλες στιγμες στο ραντεβου πχ, που ενω της ελεγα κατι απανταγε στα ρωσικα, και οταν την ρωταγα γιατι απαντας ρωσικα μου λεει "I am talking to my self dont worry".... τρελοκομειο

Στο σεξ ακομα αν μια σταση δεν της αρεσει για καποιο λογο, η την κουραζει, απλα θα σε βαλει να αλλαξετε, χωρις να σε ρωτησει, ετσι απλα.

Εγω κρινω ομως ενα ραντεβου, απο το ποσο καυβλα μου εβγαλε το σεξ μαζι της, και για καποιο περιεργο λογο ηταν αρκετα μεγαλη που παιξαμε 2 γυρους πολυ καλους.

Για να συνοψιζω, αν καποιος θελει το πανω χερι στα ραντεβου και δεν μπορει να ανεχτει την τρελα της και τον αυθορμιτισμο της, τοτε μακρια, θα παιχτει σκηνικο σαν του φιλου feragamo.

Αν παλι ειστε χαβαλαδες, ποιο εξω καρδια και χωρις τρελες απαιτησεις στο σεξ, για στασεις, deepthroats κτλπ, θα περασετε καλα.

Σιγουρα δεν θα την ξαναδω συντομα, αλλα δεν μπηκε ουτε στην μαυρη λιστα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 29, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
HughHefner
Ανώτερος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
2.857
Πόντοι:
5.271
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, andronikos3, Διαγραμμένο μέλος 201295 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιουλίου, 2022
Με απλα λογια φολα τυπε μου

Οταν ζητας λογικα πραγματα που μαλιστα περιλαμβανονται στο στανταρ προγραμμα της κοπελας και ακους τη λεξη No να ακολουθειται απο μια δηθεν πνευματωδη απαντηση καταλαβαινεις πως τα χρηματα σου δε θα πιασουν τοπο
Επρεπε να της πεις "I ll dance you ll pay you crazy fucking bitch"
T
troubaman
review reaction 1 review reaction 3 andronikos3, hornyasfuck, old boy και 2 άλλα μέλη
30 Ιουλίου, 2022
Εάν πέρασες καλά μπράβο!
Αλλά ρε φίλε να δώσει κάποιος 140€ και να του ζαλίσει τον έρωτα με μαλακίες;
Επειδή έχει μουνί και ειναι γυμνή και έτοιμη να την γαμήσεις; ε όχι
Εάν τα έκανε αυτά τά αλλοπρόσαλα μια γιατρός μια λογίστρια κλπ τηρουμένων των αναλογιών πάντα θα ξανα πηγαινε κανεις να δωσει λεφτά για τις υπηρεσίες τους ;;; ΟΧΙ
Έτσι και δω.
ΜΑΥΡΟ ΜΑΥΡΟ ΜΑΥΡΟ!!!!!
review reaction 1 andronikos3, hornyasfuck, old boy και 1 ακόμα μέλος
30 Ιουλίου, 2022
κοιτα δεν θα πω φολα, αλλα σιγουρα εχω κανει και πολυ καλυτερα ραντεβου. Αλλα σιγουρα δεν εχω ξαναδει κοπελα με τετοιο τσαμπουκα/υφακι. Τωρα εγω ειμαι χαλαρος τυπος και δεν χαλιεμαι ευκολα, οποτε οπως εγραψα ηταν οκ το ραντεβου. Αλλοι θα της ελεγαν να παρει το μπουλο.

Ο καθενας διαβαζει κριτικες και αποφασιζει αν θα το ρισκαρει η οχι.
review reaction 1 andronikos3, hornyasfuck, miraculous mandarin
01 Αυγούστου, 2022
Ἄσχετη ἀπορία: ἀπ'τό 2018 μέχρι δέν εἶχε νά πῆ κανείς τίποτα;! Τί στό καλό;!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4