Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 33 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 76080
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η κοπέλα έφτασε με 20 λεπτά καθυστέρηση. Το πρόσωπό της είναι ελαφρώς διαφορετικό (είναι πιο σπασμένο και με πιο αδρά χαρακτηριστικά) αλλά όχι άσχημο. Ηλικιακά είναι σίγουρα παραπάνω από όσο δείχνει στις φωτογραφίες. Το δυνατό της σημείο είναι το σώμα της και ιδιαίτερα ο καλοσχηματισμένος κώλος της. Έχει δέρμα απαλό και μαυρισμένο και ένα όμορφο φυσικό στήθος μεσαίου μεγέθους. Η συμμετοχή της ήταν αρκετά καλύτερη από ότι την περίμενα. Καλό στοματικό και με ενεργή συμμετοχή στο σεξ. Ωστόσο, στο τέλος της συνάντησης η συμπεριφορά της χάλασε την καλή εικόνα αφού μου ζήτησε να φύγει 20 λεπτά νωρίτερα χωρίς κάποια δικαιολογία παρόλο που της υπενθύμισα ότι έχω πληρώσει για 1 ώρα και όχι για 40 λεπτά. Τελικά αφού επέμενε την άφησα και έφυγε. Φυσικά ενημέρωσα το πρακτορείο για την αντιεπαγγελματική συμπεριφορά της.
Εν ολίγοις, η Έμμα είναι μια όμορφη γυναίκα με ένα πολύ ωραίο σώμα και ένα καλό επίπεδο υπηρεσιών. Ωστόσο, η συμπεριφορά της στο τέλος του ραντεβού ήταν αντιεπαγγελματική και είναι ο μοναδικός λόγος για τον οποίο δεν θα είναι στις μελλοντικές επιλογές μου για επανάληψη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 27, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
240
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, THV, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού