Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 1 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Για μία ακόμη φορά, ένα ταλαίπωρο πλάσμα σε αφήνει με τις αυταπάτες των συναισθημάτων προκαλούν οι φωτογραφίες. Βασικά πήγα ... γιατί κάτι μου έβγαζε σε Azul Hermosa (από τις φωτογραφίες), αλλά από την άλλη δεν είμαι και εγώ κανας ....jul jordan ή keiran lee, να την περιποιηθώ αναλόγως. Ένας average joe είμαι και μάλιστα χωρίς ιδιαίτερες απαιτήσεις..... Όμως λίγο ότι δεν έχει ύψος λατίνας (είναι πιο ψηλή- άρα δεν κουμαντάρεται σαν λατίνα), λίγο η ισπανική γλώσσα (ντάξει κάτι σκαμπάζουμε...δεν είναι ρώσικα) που τρέχει ροδάνι, αλλά από αγγλικά λίγα πράγματα, και λίγο η αμηχανία που βγάζει (δεν κατάλαβα εάν είναι αματούρι η όχι)........στο τέλος με χάλασαν. Η κοπέλα εκτός από ψωνισμένη (που αρχίζω να τις συνηθίζω σιγά-σιγά) δεν είναι κάτι κακό, αλλά πιο πολύ κάτι αδιάφορο...... Πηδιέται πιο πολύ αναγκαστικά, σπαστικά, γρήγορα και αδιάφορα........Δεν νομίζω να την θυμάμαι σε κανά μήνα από τώρα............Αυτά.....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 24, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Giacomo Casanova
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
47
Likes:
2.243
Πόντοι:
5.190
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Διαγραμμένο μέλος 201295, mancunian1986 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουλίου, 2022
Ὡραῖος τίτλος... Κρίμα ποὺ δέν πέρασες καλά...
review reaction 1 par7
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1