Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 3 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Οι καυλες είχαν βαρέσει Θεό ήμουν και στην Αθήνα μόνος και ήθελα κάτι άμεσα οπότε μετά από εποικινωνια με πολλά γραφεία και απουσία των στάνταρ που παρουσιάζονται εδώ. Βρισκω άμεσα την καμίλα στον χώρο της μου φάνηκε ωραίο μωρό από τις φώτοε ωραίο κωλο και πιτσιρίκι οπότε λέω ας είναι. Ας κανω τον κασκαντέρ για τελευταία φορά. Εποικινωνια καλή με το γραφείο, πάω στην ώρα μου και ανεβαίνω στο δωμάτιο. Βλέπω όντως ένα ωραίο μωράκι με πεταχτο κωλο αλλά όχι στητο εντάξει από εμφάνιση ηταν οκ. Μου ζητάει λεφτά αρχή της δίνω 150 μου λέει δεν έχω ρέστα λέω οκ κράτα τα. Μπαίνω για ντουζ βγαίνω με την πετσέτα κάθομαι στο κρεβάτι. Έχει βάλει καρναβάλιστικα λάτιν τραγούδια από το κινητό και χορεύει στον αέρα πάω να την χουφτωσω να την γλυψω κλπ τίποτα... Ήταν σαν να ήταν αλλού δεν μιλούσε και καθόλου αγγλικά ούτε λέξη, λέω καλά θα πάει αυτό. Ξαπλώνω της κάνω νόημα να έρθει για πιπα μπας και γίνει τίποτα, παιρνει την πετσέτα σκουπίζει γύρω γύρω την περιοχή ενώ είχα κάνει μπάνιο μόλις και ξεκινάει να μου παίζει μια άκυρη μαλακια.. Της κάνω νόημα να γλυψει τίποτα.. Αυτή εντωμεταξύ ακόμα όρθια μακριά από το κρεβάτι. Συνεχίζει την μαλάκια αγαρμπη εντελώς και χυνω φανερά εκνευρισμενος. Μπαίνω για ντουζ ντύνομαι και φεύγω. Όταν έφευγα μου λέει γιατί φεύγεις πορκε?? Δεν της μίλησα καθόλου. Έκατσα Μαξ 15 λεπτά μαζί με τα 2 ντουζάκια. Ενημέρωσα το γραφείο με έγραψαν στα@@ τους ότι λυπούνται και καλά. Μακριά παιδιά καλύτερα πετάξτε τα λεφτά σε ένα καδο και παίξτε της μόνοι σας, καλύτερα θα είναι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 23, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Μέλος
Εγγραφή:
1 Φεβ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
144
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 mancunian1986, KALLIMAXOS, doc_lin και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιουλίου, 2022
Τωρα σοβαρα τυπε;
Της χαρισες 150 ευρω και την εκανες;
Ειναι δυνατο;
Βλεπεις οτι δεν επικοινωνει δεν συνεργαζεται δεν κανει σεξ
Και εν τελει ΔΕΝ κανει τιποτα.
Τι σε εμποδισε να παρεις τα λεφτα σου και να φυγεις;
Αληθεια τωρα
T
troubaman
review reaction 1 hornyasfuck, Aragorn135, KALLIMAXOS και 1 ακόμα μέλος
24 Ιουλίου, 2022
Μεγάλη μαλάκια έκανα αλλά δεν ήθελα να τσακωθω κλπ άσε που είχα χυσει και μια φορά... Γενικά έκανα μεγάλη μαλακια με το που είδα πως δεν συνεργαζόταν έπρεπε να είχα φύγει να μην το παλέψω καθόλου με τα λεφτά πίσω
review reaction 1 hornyasfuck
24 Ιουλίου, 2022
Κρίμα, συναγωνιστή. Για τα λεφτά που έχασες και την φόλα που έφαγες. Ευτυχώς, που έγραψες την κριτική και μας έσωσες, γιατί φαίνεται νοστιμούλα και την είχα τσεκάρει. Αλλά μετά από όσα διάβασα, ούτε καν.
review reaction 1 hornyasfuck
24 Ιουλίου, 2022
φιλε σε αυτες το εχω παθει κι εγω να μην ειναι συννενοησιμες λογο γλωσσας
εγω ειπα ενα τσουπαρ (ρουφα)λιγο αυστηρα και συμορφωρθηκε
ειναι σοβαρο προβλημα η ελλειψη επικοινωνοιας
G
geroksouras
review reaction 1 hornyasfuck
24 Ιουλίου, 2022
Δηλαδή πλήρωσες 150 για να την δεις ξεβρακωτη κ να στον παίξει... Στο πεντάλεπτο έπρεπε να φύγεις... Άμα την είχες πάρει σπίτι τι θα έκανες?
review reaction 1 hornyasfuck
25 Ιουλίου, 2022
έκανες και δυο ντουζ, που το πας και αυτό;
gpd
gpd
review reaction 3 DirkDiggggler, HoneyVoskos, hornyasfuck
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6