Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 32 10
Call-Girls 62965
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Φιλοι συναγωνιστες μετα απο ερευνα εδω στις κριτικες αποφασισα να δοκιμασω την Ναστια.Καλεσα στο πρακτορειο και η ευγενεστατη τηλεφωνητρια μου εκλεισε το ραντεβου την ιδια μολις μερα ευτυχως απο ακυρωση αλλου πελατη.Ραντεβου σε γνωστο πορνοξενοδοχειοτων βορειων προαστειων.Ετρεφα υψηλες προσδοκιες απο τις περιγραφες των μελων και η αγωνια μου ηταν μεγαλη.Κουμπωνω 50 μιλιγκραμ μπλε χαπι και φτανω στο δωματιο 30 λεπτα πριν το καθορισμενο ραντεβου.Κανω ντουζακι και οπως παντα στο τελευταιο 5 λεπτο πριν χτυπησει η πορτα 50 καμψεις και κοιλιακους.Το κορμι ζεσταινεται και γραμμωνει .με ενδιαφερει παντα να εμφανιζομαι στην καλυτερη δυνατη κατασταση οταν προκειται για κορασιδες.Χτυπα η πορτα ακριβως στην ωρα του ραντεβου.η αγωνια στο κατακορυφο .Αντικρυζω ενα κοριτσι πραγματι γυρω στα 23-25.Ντυμενη με ενα στενο μινι κατακοκκινο φορεματακι που τονιζε το φρεσκο νεανικο της κορμι.με το που εκλεισα την πορτα προς στιγμην νομιζα πως εγινε καποιο λαθος γιατι δεν αναγνωρισα αμμεσα το προσωπο που υπαρχει στις φωτο ...Το κοριτσι ειναι κατα πολυ ομορφοτερο απο τις φωτο και το εννοω.
Μπηκε δυο κουβεντες στο ορθιο με ενα υπεροχο χαμογελο και μια μοναδικη φρεσκαδα.Ζητησε να παει να φρεσκαριστει .Εμφανιζεται τυλιγμενη με την λευκη πετσετα και πλησιαζοντας προς το κρεββατι την αφηνει διακριτικα να γλιστρησει απο το σωμα της αποκαλυπτωντας το υπεροχο αλαβαστρινο νεανικο κορμι της.Ενα κορμι χωρις πλαστικα σε κανενα σημειο του .Με αγκακιαζει και αρχιζει τα πιο ερωτικα και βαθια γλωσσοφιλα που εχω παρει ποτε απο γυναικα πληρωμενη και μη.αρχιζει να επιδιδεται σε ενα απιστευτο γλυψιμο στο υπολοιπο σωμα ενω με το χερι της μου τσεκαρει αρχιδια και το εργαλειο.Κατεβαινε και αρχιζει μια απιστευτη πιπα που απο τετοιο πιτσιρικι ποτε δεν θα περιμενα .Με πεταει στο κρεββατι πριν προλαβω να αντιδρασω και πεφτει αναμεσα στα σκελια μου γλυφοντας τα αρχιδια μου και τσιμπουκωνοντας με εναλλαξ με βαθυ deeothroat και ξανα παλι τις μπαλες.Το deepthroat της δε ανεπαναληπτο .20 εκατοστα και τσιμενταρισμενο απο το χαπι και χαθηκε απο τα σαστισμενα ματια μου επανειλλημενως.Η γλωσσα της στο γλυψιμο των αρχιδιων εφτανε με απιστευτη μαεστρια μεχρι και το περινεο απογειωνοντας την καβλα μου .
Την σταματω γιατι θα εχυνα στην πιπα και δεν ηθελα.την γυρναω ανασκελα και ξεκιναω γλυψιμο στο 2 αρι βυζι πιρογα που ειχα τσεκαρει με την εισοδο της.η ρογα να ανταποκρινεται στα μεγιστα και εγω σε δευτερολεπτα να βρισκομαι αναμεσα στα σκελια της και να σπατουλαρω το πεντακαθαρο ευωδιαστο λεϊζαρισμενο μουνακι της.Την πεθανα ενα τεταρτο σε δυνατο γλυφομουνι οπου φτανοντας σε χυσιμο με σπασμους ενιωσα τα ζεστα υγρα της στο στομα μου.Δεν εμεινα ομως εκει .Στο καπακι σηκωθηκα και σε ιεραποστολικη σταση μπηκα μεσα της.Στενο και υγρο μουνι που ενιωσα να αγκαλιαζει και να σφιγγει ολο τον κορμο του πεους μου μεσα της.Σε καθε παλινδρομιση ενιωθα να με αγκαλιζει τοσο ανατομικα που μου θυμισε αισθηση anal.Ακολουθησαν δυνατα πιστοναρισματα σε εναλλαγες στασεων.Οτι υπηρχε στο καμα σουτρα εγινε πραγματικοτητα.Το κοριτσι ειναι μωρο με αποδοση 45αρας σουπερ επαγγελματια.Ενιωθα σαν να ημουν με την πιο καβλωμενη γκομενα σε καθε λεπτο . Το πρωτο χυσιμο εγινε σε doggy φαση με το κοριτσι να με σφιγγει βαθια μεσα της.Σιγουρα πρεπει να εχει εκπαιδευτει σε αυτο.Φρεσκαρισμα και απο τους δυο στο ντουζ και μετα κρεββατι.
Κομβικο σημειο και εδω θελει προσοχη.Το κοριτσι στο διαλλειμα ειναι αρκετα girlfriend και φιλικο και θελει λιγο social.Προσοχη στους αγαπουληδες γιατι μπορει σε αυτο το χρονικο σημειο στην κουβεντα που πραγματοποιειται μεσω google translate να χασετε πολυτιμο χρονο.η κοπελα δεν ξερω εαν το κανει γιατι ειναι απιθανα φιλικη ή εχει δολο αλλα πραγματικα μπορει να χασετε χωρις να το καταλαβεται 20 λεπτα απο το ραντεβου για πλακα.εχει ενα απιστευτο τροπο να σε κανει να νιωθεις γκομενος που θελει να μαθει για εσενα και εσυ για αυτην.
Με ευγενικο τροπο στο 5 λεπτο που χρειαστηκα να χαλαρωσω την οδηγω στον δευτερο γυρο.Απιστευτη πιπα με ολα τα προηγουμενα χαρακτηριστικα που ανεφερα αλλα και εγω σιγουρος οτι δεν θα χυσω τοσο ευκολα.Αυτη την φορα εδωσα αρκετη ενταση στο σεξ σε σημειο που ενιωσα να την διαλυω βλεποντας την σταζει ιδρωτα πανω μου και να ζοριζεται πραγματικα.Σε καμμια περιπτωση δεν μου εδειξε να δυσανασχετει ωσπου καμμια στιγμη μετα απο απειρες εναλλαγες στασεων και πιστοναρισματος επεσε στο πλαι μουσκεμα στον ιδρωτα .Σαν να ηθελε να παρει μια ανασα.Δεν της αφησα περιθωριο και την εβαλα να με τελειωσει με δεκαλεπτη πιπα .Χωρις χερι πολυ σαλιο deeothroat ανεπαναληπτο και cim που εγω σιγουρα θα το θυμαμαι καιρο.
Λοιπον το κοριτσι ειναι μπιμπελο που με την καταλληλη συμπεριφορα παιρνει συναρπαστικη εμπειρια που θα κανεις καιρο να ξεχασεις.
Κουκλιστικο ρωσικο προσωπακι .Κορμι νεανικο αψεγαδιαστο και βυζι που η ρωγα ανταποκρινεται αμμεσα.τα χρηματα δεν τα ζητησε ποτε .απο τη αρχη του ραντεβου τα ειχα διακριτικα στο κομοδινο χωρις να εχω πει κατι και απολυτα διακριτικα τα πηρε φευγοντας χωρις να πει κατι ουτε κι εγω να καταλαβω . Εφυγα πληρως ανανεωμενος και αποφορτισμενος απο αυτο το μαγικο πλασμα που σιγουρα θα σας ξετρελανει.Μουτρακι κορμι και στυλακι ακρως ερωτευσιμο .Σαν το κοριτσι της διπλανης πορτας.Εχω μαθει ομως να κρατω τις ισορροπιες για αυτο και θα αποφυγω δευτερη φορα μαζι της
.Διαφορετικα την θες 2 φορες την εβδομαδα...Μην την χασετε φιλαρακια για οσο μεινει στην Ελλαδα.Καλα γαμησια.
:smiling-face-with-heart-eyes:Έρωτας

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 14, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
40€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
arxidakos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
2.444
Πόντοι:
481
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 delipas, hornyasfuck, olddog και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού