Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 49 10
Call-Girls 106842
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Μιλενα είναι μια απίστευτα όμορφη γυναίκα. Ειναι ακριβώς αυτό που βλέπεις στις φωτογραφίες. Και το στήθος που λένε οι προηγούμενοι δεν είναι κακο. Είναι το στήθος μιας milf μόλις 25 χρονων που κρατιέται απίστευτα καλά. Εγώ προσωπικά το χάρηκα!
Αυτό που δεν φαίνεται είναι η τρέλα της και το πάθος που βγάζει. Φιλάει, δαγκώνει, γρατσουναει και περιμένει από σένα να τις κοκκινισεις τον κωλο και να την πιάσεις από τα μαλλιά!
Το μουνι της είναι να το πιεις στο ποτήρι ενώ ο καλός της ανοίγει στην προσμονή και μόνο της γλώσσας.
Στο σεξ το θέμα δεν είναι αν αντέχει αλλά πόσο αντέχεις εσύ.
Μετά το σεξ μιλήσαμε και είναι μια γλυκύτατη κοπέλα και το έχει στο σοσιαλ αλλά δυστυχώς καταλήξαμε να ...χαμουρευομαστε πριν μου πει περισσότερα για τη ζωή της!!!
Θα τα ξαναπούμε σίγουρα με περισσότερη ώρα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 20, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
616
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Kounel@, Michael Scott και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιουλίου, 2022
Καλησπέρα,
χωρίς να σκοπεύω να φανώ εξυπανάκιας ή να θέλω να σε υπονομεύσω... τα full του 10 είναι αντικειμενικά υπερβολή!

Σε γενικές γραμμές συμφωνώ απόλυτα στα της απόδοσης και σχεδόν απόλυτα στα της εμφάνισης... αλλά δεν είναι το απόλυτο 10άρι!

Λίγη περισσότερη αντικειμενικότητα στις κριτικές μας δεν θα έβλαπτε...η αντίληψη για κάτι ή κάποιον με βάση προσωπικά πιστεύω και προσωπικές γνώμες μπορεί να λειτουργήσει άθελά μας παραπληνιτικά.

Καπέλο
review reaction 1 hornyasfuck
20 Ιουλίου, 2022
Υποκειμενικες οι κριτικές φίλε μου. Εγώ είδα ένα πανέμορφο πλάσμα που τα δίνει όλα και είχαμε τρομερή χημεία. Το δέκα το αξίζει και με το παραπάνω.
review reaction 1 review reaction 4 hornyasfuck, james034
20 Ιουλίου, 2022
Σεβαστή η άποψη σου.

Και εγώ συνάντησα μια όμορφη παρουσία, ιδιαίτερα στο πρόσωπο, και πραγματικά είναι γεγονός ότι τα έδωσε όλα... αλλά απο την άλλη θεωρώ ότι το απόλυτο 10 παραμένει υπερβολή... και περισσότερο αποτυπώνει τον δικό σου ενθουσιασμό (δικαιολογημένο πάντα) και όχι τόσο την αντικειμενική εικόνα.

Ολα τα παραπάνω με καλή διάθεση και χωρίς να καμία προέκταση.
review reaction 1 hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3