Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 15 10
Call-Girls 51722
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συναντηση με την συγκεκριμενη μετα απο κριτικες συναδελφων οτι διαθετει καλη συμπεριφορα κ μοντελε σωμα [ειμαι μοντελακιας...]. πραγματι ερχεται στο σπιτι σε ψηλες πλατφορμες κ κοντευε το 1,90. κολλητο μπλε παντελονι κ ιδιο χρωμα μπουστακι. το κορμι φαινοταν οπως ακριβως στις φωτο. επικοινωνια ανυπαρκτη μονο με google translator. ζητησε ουισκακι αλλα δεν καθυστερησε καθολου. στα 5 λεπτα ζητησε ντουζακι. ηρθε γρηγορα μονο με την πετσετα κ αποκαλυψε κορμι φιδισιο....Λεπτη [ οπως ειπε κ συναγωνιστης στα ορια του σκιννυ αλλα οχι το καχεκτικο αποστεωμενο] βυζι πλαστικο μικρο σχετικα, προσωπο εκφραστικο[δεν ειναι πιτσιρικα πανω απο 30 σιγουρα] κορακι μακρυ μαλλι φυσικο [ οχι τρεσα] κ βουρ στον αγωνα. Οχι πολυ ανετη με γλωσσοφιλα[ εδινε πεταχτα κ οχι πολυ βαθια] . αρχισε πιπα σχετικα γρηγορη με piercing στην γλωσσα αλλα την καθυστερησα . πολλαπλες αλλαγες στασεων χωρις να δυσανασχετησει καθολου. ειχε μαλιστα την φαεινη ιδεα να μου ζητησει να κλεισω το αιρκοντισιον , πραγμα που μετα το σφυροκοπημα μετανιωσε γιατι και οι δυο λουστηκαμε στον ιδρωτα. Κοιταζοταν στον καθρεφτη κατα την διαρκεια και αυτο την εφτιαχνε. χαζευα την κορμαρα της κ αυτο με εφτιαχνε πολυ. πολυ καλη συμμετοχη χωρις υπερβολικες κραυγες κλπ. Οι μοντελακηδες σπευσατε. πρεπει να το καταγραψετε στον λογαριασμο σας ....Συμπεριφορα κυριως gfe αλλα δεν απειχε και απο pse. Για οσους προτιμουν πιο μπαμπατσικες , δεν ακουμπανε....ελπιζω να βοηθησα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 19, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
oldboy
Ανώτατος
Εγγραφή:
6 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
3.328
Πόντοι:
11.020
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, linear, Antonis_Greece4 και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού