Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 98 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 264271
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση χτες με τη Σοφία, ήρθε με μικρή καθυστέρηση και απολογήθηκε πολύ ευγενικά. Με διάβασε πολύ γρήγορα, κατάλαβε ακριβώς τι μου αρέσει χωρίς να της το πω και μου το προσέφερε με τον τελειότερο τρόπο. Με έγλειψε παντού, παντού όμως και ανταποκρίθηκε φανταστικά στο παιχνίδι ρόλων που ξεκίνησα. Τέλειο δέρμα, φανταστικό φυσικό στήθος, όμορφο πρόσωπο και τρομερά αισθησιακή. Δύο πράγματα γιατί για τη Σοφία έχουν γραφτεί σχεδόν τα πάντα: διάβαζα στο φόρουμ πως η Σοφία είναι για γρήγορο και δυνατό σεξ, εμένα μου αρέσει το αργό και αισθησιακό σεξ και η Σοφία ανταποκρίθηκε τέλεια σε αυτό. Το δεύτερο είναι πως μετά την πρώτη φορά ένιωθα πως δεν θα μπορούσα και δεύτερη, βγαίνω από το ντους, μου λέει ξάπλωσε μπρούμυτα και άρχισε να με χαιδεύει και να με γλύφει παντού και κάπως έτσι τελικά τελείωσα μετά από λίγο και δεύτερη φορά. Μετά τη δεύτερη φορά παρότι ο χρόνος είχε τελειώσει, επειδή δεν είχε άλλο ραντεβού άραξε παραπάνω και τα λέγαμε, πολύ γλυκιά κοπέλα. Έχω αρκετές εμπειρίες με έσκορτς αλλά το χτεσινό είναι ο ορισμός του πως πρέπει να είναι ένα ραντεβού. Εμπειρία που αξίζει να ζήσετε

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 19, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
364
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, erethis72, mancunian1986 και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιουλίου, 2022
Ευχαριστώ πολύ μωρό μου ♥️ γλυκό μου πλάσμα
review reaction 1 Mikrosstath, andy85, james034
20 Ιουλίου, 2022
Αγαπη αναφορικά με τη καθυστέρηση που αναφέρεις θέλω να πω ότι εγώ ευθύνομαι
Διότι πριν είχαμε ντουο με σοφία και άργησα εγώ και εται πήρε μπάλα όλα τα ραντεβου της.
Το λέω γιατί είναι πολύ τυπική στην ώρα της και δεν με εκθέτει ποτέ
Αλλα ήθελα να πάρω την ευθύνη
Είναι υπέροχη όντως ❤
review reaction 1 andy85, james034
20 Ιουλίου, 2022
@Γιολάντα
Το ήξερα ότι εσυ είσαι το καθαρμα στην παρέα !! Χαμόγελο με γλώσσα Χαμόγελο με γλώσσα
12 Αυγούστου, 2022
Είδα καθυστερημένα τις απαντήσεις. Γιολάντα, τι ωραίο άτομο είσαι… Σύντομα ελπίζω να τα πούμε και από κοντά. Σοφάκι μου το σκέφτομαι ακόμα το ραντεβού, από τα καλύτερα ever, θα τα ξαναπούμε σίγουρα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4