Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 32 10
Call-Girls 62970
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ενώ είχα πει ότι θα κάνω ένα διάλειμμα από τις συνοδούς μήπως καταφέρω να αποταμιεύσω μόλις είδα την επιστροφή της Νάστυας στο ρόστερ των Αγγέλων αναθεώρησα δίχως να διστάσω… Είχα περάσει υπέροχα με την Νάστυα την πρώτη φόρα και είχαμε πει ότι θα υπάρξει και δεύτερη συνάντηση. Όπερ και εγένετο λοιπόν και βουρ για τον Πριάμο Μεταμόρφωσης. Παίδες το τελευταίο δωμάτιο πρόλαβα πάλι στο παρά πέντε, αναστέναζε και βογγούσε εψές το βράδυ ο Πρίαμος και η Πεντέλη μαρτυρούσε ξανά…

Στην Νάστυα λοιπόν: καθώς ανέβαινα στο ασανσέρ και πριν κλείσουν οι πόρτες διασταυρώθηκαν τα βλέμματα μας, προφανώς είχε μόλις τελειώσει ραντεβού, της έκλεισα το μάτι και μου άστραψε ένα υπέροχο χαμόγελο και σε λίγα λεπτά “τοκ τοκ” στη πόρτα. ‘Ανοίγω και ήταν σαν να ήμουν με την ερωμένη μου που έχουμε καιρό να βρεθούμε. Όμορφη, λαμπερή και με το χαμόγελο στα χείλη ξεκινήσαμε το μπαλαμούτι στα όρθια, μικρή παύση για φρεσκάρισμα και πίσω στον αγώνα! Κινηθήκαμε μάλλον προς gfe ρυθμούς και ανεβάσαμε γκάζια σε μερικές φάσεις - λόγω της ώρας και κούρασης δεν μπόρεσα να ανταπεξέλθω 100% αλλά για μένα με τη συγκεκριμένη κοπέλα δεν ήταν το ζητούμενο - δεν ξέρω πώς να το εξηγήσω, τα σώματα μας πάντως τα χαρήκαμε και ενδορφίνες παράξαμε… Ήπιαμε το κρασάκι μας, φρουτάκι, καλοκαίρι - το έχουμε πει αυτό… και μετά έκανε κάτι που πολύ μου άρεσε. Παραμέρισε ποτήρια κτσ και επιδόθηκε με δική της πρωτοβουλία σε μια βαθιά λαρυγγωτη πίπα όπου με αναπτέρωσε άμεσα με πλήρες καραμέλωμα στους όρχεις και ελαφρύ mouthfuck… Ο δεύτερος γύρος ήταν ποιοτικός με ωραίες διεισδύσεις δίχως βιασύνες και κόλπα και κράτησε αρκετή ώρα. Τελείωσε και η Νάστυα, μούσκεψαν τα σεντόνια, κατέβασα ταχύτητα αλλά συνέχισα αργά αργά. Η αίσθηση του κόλπου της είναι υπέροχος. Το τέλος με βρήκε στο στοματάκι της… κάποια έφτυσε διακριτικά στο μπάνιο κάποια όχι. Ακούσαμε μουσική, μιλήσαμε μέσω του γκούγκλι. Όπως προείπαν οι συναγωνιστες κάτωθε, θα μαδήσει πορτοφόλια την μέρα που θα μάθει αγγλικά ή ελληνικά… Θα μείνει λίγο καιρό ακόμα. Για μένα κορυφαία επιλογή - τουλάχιστον από υπηρεσίες. Το σώμα της όμορφο αλλά καλό θα ήταν να κάνει λίγο γυμναστική σύντομα, καθώς διέκρινα μια μικρή χαλάρωση που σε καμία περίπτωση δεν βρήκα αντιαισθητική...
Ευχαριστώ την Άντζυ στο κέντρο για την άμεση εξυπηρέτηση!

Υγεία και καλά γαμήσια!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 19, 2022
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
230€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Katz
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
3.218
Πόντοι:
2.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, mancunian1986, Διαγραμμένο μέλος 201295 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού