Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 4 10
Call-Girls 15334
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στέλνω μήνυμα αργά και μόνη διαθέσιμη η Ίνγκα.
Μπαίνω πρώτα να δω αν υπάρχει κριτική και βλέπω ότι ένας συναγωνιστής γράφει τα χειρότερα από εμφάνιση μόνο γιατί δεν την κράτησε!
Ρίχνο άκυρο στο γραφείο. Περνάνε 20 λεπτά ήταν και περασμένη η ώρα δεν υπήρχαν πολλές επιλογές και ξαναπαίρνω να την κλεισω.
Επειδή είμαι πελάτης μου λένε ότι δεν είναι στα γούστα μου γιατί προτιμώ συνήθως μοντελάκια.
Εν τέλει το έκλεισα και περίμενα να δω τα χειρότερα!

Ανοίγει η πόρτα και βλέπω ένα γλυκό κοριτσάκι 25χρονων νομίζω από Ρωσία με καμπύλες.
Νταρντανα ψηλή. Λίγα περιττά κιλά που της πάνε και πως το λένε τα υποστηρίζει. Ίσως λόγο ύψους και σωματότυπου.

Βυζάρες ωραίες στο θεό. Προσκύνημα
Ίσως είναι φτιαγμένες δεν ξέρω . Πάντως η δουλειά είναι καταπληκτική αν ισχύει.

Γλωσσόφιλα όσο δεν πάει. Πίπα όσο δεν πάει. Υπάκουη χωρίς μα μου σου του κτλ. Όλο μέσα, γλυψιμο στα αρχιδια και δεν σημαζεύεται.
Στο σεξ ότι θες. Θέλει λίγο δουλειά το στήσιμο της στα τέσσερα αλλά την φτιάχνεις αν είσαι μύστης.
Είναι μερικές φορές που πας να περάσεις τέλεια και τρως φόλα.
Είναι άλλες φορές που πας να κάψεις τα λεφτά σου και τελικά πιάνεις λαχείο. Ευλόγησον
Ήταν και η ώρα αργά. Με ανέβασε τόσο το σεξ μαζί της που δεν ήθελα να μαζευτώ σπίτι μετά.

Επικοινωνία καλή αν και σε 1 ώρα τι να πεις . Προτιμώ να γαμάω συνέχεια όταν έχω λίγο χρόνο.
Μόλις τελειώσαμε έστειλα μήνυμα να ενημερώσω ότι ήταν καταπληκτική. Μην καίμε τα κορίτσια έτσι.

Για να μην παρεξηγηθουμε. Θυμάστε την Liya (Λίγια) που είχε έρθει πριν λίγους μήνες ?
Ίδιο σέρβις με λιγότερα κιλά η Ιγκνα.
Πέρασα πολύ καλά. Αν δεν είναι διαθέσιμες οι κλασσικές μουνάρες του γραφείου η κοπέλα είναι ότι πρέπει.!! Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ικτίνος
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
101
Likes:
7.487
Πόντοι:
17.806
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Γιώργος Παπ., doc_lin, gpd και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουλίου, 2022
Ξέχασα να αναφέρω ότι ήταν άβαφτη η κοπέλα. Οπότε βαμμένη παίζει να είναι ακριβώς όπως στις φώτο.
Επίσης χρειάζεται λίγο σολάριουμ αν δεν προλαβαίνει για ηλιοθεραπεία. Θα γίνει πιο ωραία!!
review reaction 1 maradona7, hornyasfuck
20 Ιουλίου, 2022
Ικτινε...εγω εγραψα στην κριτικη μου πως για το προγραμμα της * μπορει και να κανει παπαδες (*αφου εγω δεν ειχα ορεξη ουτε να την ακουμπησω) & τονισα πως ηταν ευγενεστατη. Επειδη κ εμενα μ αρεσουν οι ψηλο λιγνες...κυριως ΔΕΝ καταλαβαινω πως σου αρεσε τοσο πολυ αυτο που αντικρισες ..περι ορεξεως ομως ...κολοκυθοπιτα
review reaction 1 Bartender 74
20 Ιουλίου, 2022
Παίζει να το προσπάθησε λόγω κακής κριτικής πρίν.

Αναμένουμε ποιος θα πάει τρίτος Χαμόγελο
20 Ιουλίου, 2022
Δεν είναι μουνάρα παιδιά.
Ούτε οι φωτογραφίες είναι πολύ επεξεργασμένες.
Μια κανονική κοπέλα νταρντάνα με βυζάρες και ευγενική.
Δεν είδα κάτι άσχημο πάνω της. ! Μια χαρά πέρασα.
Ο καθένας εχει τα γουστα του. Έχει τύχη με μουνάρα να περάσω χειρότερα γιατί δεν είχε διάθεση στο σεξ.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4