Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 10 10
Call-Girls 34594
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Κορίτσι με ωραίο πρόσωπο στήθος 3αρι και κώλο.Νοοτροπία του τύπου ,ξέρεις ποια είμαι εγώ?Μπήκε στον χώρο μου με έπαρση ζήτησε wi fi για google translate και νερό.Επόμενη φράση ..τον έχεις μεγάλο?Κατέβασα παντελόνι και με ειρωνεία της λέω αν είναι ,πήρα ναι με απογοήτευση.Της τον έδωσα στο στόμα άγαρμπο το στοματικό την σταμάτησα πήγα να την γλείψω μου το ξέκοψε, λίγο και όχι δάκτυλα.Στάσεις συγκεκριμένες ...είπαμε είναι μεγάλος,αργούσα και άκουσα και το κλασσικό τελείωσε παρακαλώ με άκομψο τρόπο.Τελείωμα στο στόμα όπου cim νοείται ότι τα φάγανε τα σεντόνια και το πορτατίφ η ίδια έβγαλε μόνο λίγο γλώσσα.Φυσικά χρήματα με το καλημέρα φιλία με τίποτα.
Ηταν για 2ωρο την κράτησα μόνο μια .
Συμπέρασμα, αν ήταν σε άλλο γραφείο και με άλλη νοοτροπία θα περνούσαμε καλύτερα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
HoneyVoskos
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
165
Likes:
24.923
Πόντοι:
31.348
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Stavros(2), koukoskoukou και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουλίου, 2022
Καλησπέρα, φίλε. Σε ευχαριστώ, γιατί με έσωσες από μία φόλα. Έστειλα μήνυμα σήμερα το βραδάκι και το γραφείο μου απάντησε ότι ήταν κλεισμένη. Δύο κριτικές, χωρίς πολλές λεπτομέρειες, ήταν αρκετές για τα μέλη του site, ώστε να φάνε τον παπά και να πέσουν σαν τα όρνεα στο νέο αίμα.
review reaction 1 review reaction 2 Stavros(2), olddog, TOMCRUISE και 1 ακόμα μέλος
19 Ιουλίου, 2022
ΤΙ ειναι αυτα ρε???????????????????????
review reaction 1 Stavros(2), tteon, olddog
19 Ιουλίου, 2022
Φιλαρακι μας γλιτωσες απο νεα φολα.Για αλλη μια φορα ενα νεομουνο amateur τυπου που νομιζει οτι θα μας φαει τα λεφτα.Ας το βαλουν καλα στο μυαλο τους και ας περασουν το μηνυμα τα ιδια τα πρακτορεια στις κοπελες οτι δεν θα εχει καμμια τυχη τετοια συμπεριφορα απο εδω και περα.Μαυρο λοιπον σε τετοια υφακια.οι εποχες ειναι πολυ δυσκολες για να πεταμε τα χρηματα μας.
review reaction 1 Stavros(2), tteon, olddog και 5 άλλα μέλη
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3