Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χρωστάω πολλές κριτικές στο site αλλά λόγο δουλειάς δεν έχω χρόνο.
Η Νάντια είναι μια γυναίκα γύρω στα 50-55 όπως την υπολογίζω, παλιά καραβανα στον χώρο. Όσοι γουστάρετε μοντέλα κ πιπινια μην μπείτε καν στον κόπο. Είναι μια γυναίκα που ο χρόνος φαίνεται πάνω της αλλά οι υπηρεσίες της, εμένα προσωπικά με καλύπτουν. Την ξέρω χρόνια κ την επισκέπτομαι 3-4 φορές τον χρόνο στο περίπου. Είναι πρόθυμη, επικοινωνιακή, έμπειρη κ καλός άνθρωπος. Ότι έχω ζητήσει μου το έχει προσφέρει. Τέλος κλείνεις ραντεβού πολύ εύκολα όχι σαν κάτι άλλες που τις ψάχνεις, λες και έχουν το χρυσό μουνι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 16, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
1.985
Πόντοι:
1.206
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Πέτροςαλανι, EH2018, koumanidas και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουλίου, 2022
Θυμάμαι παλαιότερα σχόλια για την Νάντια: "Σαν την γειτόνισσα που θέλαμε να γαμήσουμε... Σαν την θεία που θα θέλαμε να γαμήσουμε..." κτλ...Μαλακία
Εκτός από το ότι η γυναίκα έχει αρκετά χρόνια πάνω της και φαίνονται, καμιά σχέση με θείες και γειτόνισσες που θα θέλαμε να γαμήσουμε...Money Mouth
Ο καθένας ότι θέλει φαντάζεται και με ότι θέλει την βρίσκει, αλλά όταν γράφουμε κριτικές, πρέπει να είμαστε προσεκτικοί, γιατί "παίρνουμε και άλλους στον λαιμό μας..." και δεν εννοώ την παρούσα κριτική...
Είπαμε ότι υπάρχει μεγάλη σεξουαλική πείνα σε εμάς τους άντρες και ότι είμαστε λιγούρια, αλλά όλα έχουν και τα όριά τους...
Αυτά με όλη την συμπάθεια...Καπέλο
review reaction 1 kablomenos90, sisax87
09 Οκτωβρίου, 2022
Από τσιμπουκι τι λεει.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2