Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 13 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Φρέσκο πράμα που σαλεύει και η κριτική και το κορίτσι!!

Τελείωσα το ραντεβούν πριν μια ωρίτσα περίπου και μπήκα να γράψω την εμπειρία μου και εγώ σαν καλό παιδάκι.

Δουλειά καταδρομική στας Αθήνας που λέγανε και οι παλιοί και κανονισα το κορίτσι. Με το που είδα φώτος κάτι έπαθα.

Εκλεισα κατευθείαν πρώτο ραντεβού της μέρας που είμαι ακόμα σπιντάτος εγώ απ'τις δουλειές στο κέντρο και αυτή ξεκούραστη και φρέσκια.

Στις 15:00 φτανω στο χοτέλι απέναντι απ'τον σταθμό Λαρίσης...μου λένε οροφο στη ρεσεψιον και ανεβαινω.

Χτυπάω πόρτα και ανοίγει το μωρό...μωρό με όλη τη σημασία της λέξης. Γράφει 21...δεν είναι 21 αλλά περνάει σίγουρα για 21!

Ένα μπιμπελό με την πετσετούλα του...πανέμορφο πρόσωπο με τα μακριά μαλλιά του (εξτέ) και κάτι ματάρες απίστευτες...γελάκια και χαβαλέ για σύγκριση το αν ειναι πιο καυτά έξω λόγω καύσωνα ή στο πολύ καλά κλιματιζόμενο δωμάτιο εξαιτίας της σπάσανε τον πάγο.

Μπήκα για ντουζάκι γρήγορα και όταν βγηκα με περιμενε ξαπλωμενη στο κρεβάτι με την πετσετα να γλυστράει και να φαίνονται δυο μικρά και ομορφα βυζάκια με δυο ακόμα πιο όμορφες μικρές αλλά άκρως ανταποκρίσιμες ρώγες. Κωλαράκι όμορφο και μικρή κοιλίτσα που η ηλικια την δειχνει ομορφη αλλα αν δεν γυμναστει σε λιγα χρονια θα εχει θέμα γιατι ειναι πολυ ανοιχτοχρωμη παναθεμα την.
Βουρ στο πιπίνι και φιλιά με γλώσσα..χάδια και κατω για σπατουλάρισμα στο κλειστό μουνάκι της που έγινε σε κυριολεκτικά 30 δεύτερα μούσκεμα...δεν έβαλα καν δάχτυλο (για αυτο δεν ξερω αν δέχεται κιολας) και μετά απο λίγο χύνει..μου λέει χαριτωμένα (sorry i was already horny from the morning)...my pleasure της λεω και ξαπλωνω διπλα της για να απολαυσω την πιπα της.

Ωραια αργή πιπα με απίστευτο βλέμμα με αυτές τις ματάρες..απόπειρες dt και να τον φτύνει βγάζοντας τον...δεν θα με τελειώνε με τίποτα με πίπα πάντως δεν το έχει τόσο. Για προκαταρκτικά πάντως μια χαρά.

Ανεβαίνει πάνω και αρχίζει αισθησιακα στην αρχή και κοπανιστά στην συνέχεια το γαμήσι μέχρι που ξαναχύνει μόλις της λέω Give it to me...

Την γυρνάω αγκαλια απο κάτω και αρχίζω το σφυροκοπημα...ελεγε κατι λετονικα στο αυτι ενω την επαιρνα μεχρι που αρχισε να με σφιγγει και να χυνει...το μουνακι της εκανε εντονες συσπασεις και με επνιξε την πουτσα υπερβολικα με αποτελεσμα να αρχισω απροσμενα να χυνω και εγω δυνατα μεσα της...ομορφη εμπειρία.

Λίγα γελάκια και χαβαλέ ενω καναμε ντουζάκι και ενώ ντυνόμουν για να φύγω..είχα γαμίσει δυνατά και το προηγούμενο βράδυ μια γκόμενα απ'το fb και δεν ηθελα δεύτερο γιατί πάντα μου βγαίνει πιεσμένη η 2η φορά και έχω αρχίσει να την κόβω.

Στο ρεζουμέ είναι όμορφο γαμησάκι με ένα πολυ όμορφο κορίτσι που μπορεί να κάνει ζημιά σε αγαπούληδες...θα μείνει 2 βδομαδες ακομα μου ειπε ολο τον Ιούλιο και μετά την κάνει...όσοι πιστοί προσέλθετε.

Βαθμολογία δεν μου αφηνει πάνω απο 7αρια.

Αν εβαζα οτι ηθελα θα έβαζα

Πρόσωπο 9
Σώμα 7,5 με 8
Γενικη συμπεριφορά 8
Επικοινωνία 8
Διάθεση 8

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 15, 2022
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
90€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Backpacker
Μέγας
Εγγραφή:
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
2.748
Πόντοι:
4.115
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, THV, TOMCRUISE και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιουλίου, 2022
Δηλάδή πόσες φορές έχυσε η κοπέλα μέσα σε 30 λεπτά? 3?
review reaction 3 ButtLicker, hornyasfuck, GEOR78
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1