Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 9 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την Άρτεμις στο city tour της Θεσσαλονίκης… Απωθημένο δεν θα το έλεγα αλλά είχε κολλήσει στο μυαλό λόγω των ταινιών της οπότε βρέθηκε η ευκαιρία!
Εύκολη επικοινωνία και συνάντηση στο χώρο της, πολύ όμορφο και καθαρό διαμέρισμα κέντρο Θεσσαλονίκης.
Με υποδέχτηκε με ενα πολύ σέξι κορμάκι … Πρόσωπο και σώμα ότι βλέπετε και στις φωτογραφίες.
Η μόνη αρνητική μου παρατήρηση είναι ότι μου φάνηκε αρκετά κουρασμένη, ίσως λόγω των απανωτών ραντεβού…

Στα του αγώνα τώρα.
Αρκετά δεκτική, πολύ καλή πίπα,εναλλαγή στάσεων και αντοχή και σε υψηλούς ρυθμούς … Σχεδόν 1 ωρα συνολικά και στις δύο φορές οι ρυθμοί ήτανε γρηγοροι… Παίχτηκαν δύο γύροι… ο δευτερος μονο κωλο. Αν και στην αρχή ήταν αρνητική και δεν πολυ ήθελε μετά το γούσταρε και αν και τσίριζε αρκετές φορές δεν ήθελα να σταματήσω πράγμα που μου άρεσε πολύ. Το τελείωμα της πρώτης φοράς πήγε παντού, πρόσωπο σώμα μαλλιά… Απλώς ήτανε τέτοια η καύλα που δεν είπε κάτι, την δεύτερη φορά τελείωσε μέσα στην κωλάρα της. Τα είπαμε και λίγο κάναμε και λίγο χαβαλέ και έτσι τελείωσε η επίσκεψη.
Σε γενικές γραμμές έμεινα ευχαριστημένος από το ραντεβού, δεν ξέρω βέβαια αν θα ξανασυναντούσα την Άρτεμις λόγο και κόστους φυσικά αλλά και καλό είναι να μαζεύουμε εμπειρίες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
350€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
SirLancelot
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Ιαν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
2.632
Πόντοι:
1.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kassler, Διαγραμμένο μέλος 201295, doc_lin και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιανουαρίου, 2023
Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια!!! Θα επισκεφτώ σύντομα την Θεσσαλονίκη! Καλή χρόνια baby!!!❤️??
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1