Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 17 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Καλησπερα σας.

Κριτικη για την Lili

Τιτλος: Για λουτρινο μια χαρα ειναι.

Ας ξεκινησω λοιπον με τα θετικα της κοπελας.

Προσωπο : εξαιρετικο

Σωμα : Καλο με καμπυλες απο την μεση και κατω , στηθος σιλικονης , λιγο σκληρο

Τελος τα θετικα.

Παμε τωρα στις υπηρεσιες.

Η κοπελα ηρθε με χαμογελο τυπικο και με τον αερα της ντιβας. Γιατι αραγε; . Ζητησε τα λεφτα αμεσως.

Αφου εκανε το μπανιο της ( δεν τρωει χρονο ) ηρθε στο κρεβατι ξαπλωσε διπλα μου και με κοιταγε,. Ειπαμε δυο κουβεντες να λυθει λεω τιποτα ακινητη. Πρωτοβουλια μηδεν. Της ανοιγω την πετσετα χαμογελαει χαιδευω λιγο παω για φιλι στοπ μου λεει. Θα χαλασει το μακιγιαζ και δεν εχω φερει μαζι μου να το φτιαξω αν θελεις λιγο να ακουμπασ τα χείλια. Αντε λεω , της λεω για πιπα σκυβει με χερι και ισα ισα το κεφαλι , της περνω το χερι και μου λεει εγω κανω με χερι. Κανει ουτε 30 δευτερα και βαζει σκουφακι . Ιεραποστολικο και τερμα. Στο δευτερο γυρο για πιπα ουτε λογος καβλωσα γιατι μου τον επαιξε με το χερι την ανεβασα απο πανω μετα απο λιγι θελω στα 4 μου λεει. Ετσι εισαι λεω την βαζω και εγω και εβγαλα το αχτι μου . Α ξεχασα να πω οτι στο δευτερο γυρο την εγλυψα οντως ειναι καθαρη με υπεροχο μουνι και υγρη.

Συμπερασμα: Οποιος θελει να πληρωσει 140 ευρω για να εχει μια κουκλα διπλα του οκ σεβαστο να το κανει.

Οποιος θελει μια κοπελα οπου να κανει τα βασικα οπως πιπα ας πουμε μαλλον να ψαξει αλλου.

Επισης να αναφερω οτι η επιλογη μου ηταν προσωπικο μου λαθος διοτι στις κριτικες των αλλων φιλων γραφωνται αυτα που βιωσα και εγω. Οπως ( οχι πιπα , εχει τουπε , οχι πρωτοβουλιες )κλπ.

Τωρα αυτοι που ζησαν αγκαλιες φιλια παντου μαλλον ηταν τυχεροι .

Εν κατακλειδι αν θελετε ενα πανεμορφο λουτρινο διπλα σας η ΛΙΛΙ ειναι οτι πρεπει.

Η κριτικη ειναι υποκειμενικη σας ευχαριστω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 30, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
280
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Elganador, mancunian1986 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουλίου, 2022
Αυτό με τα λεφτά μπροστά με νευριάζει... αφάνταστα...λες και φωνάξαμε κοπέλα για δεν θα πληρώσουμε...δεν ξέρω αν φταίνε τα γραφεία ή κάποιες κοπέλες...αλλά πρέπει να σταματήσει
review reaction 1 stratigosalex, srek7
13 Ιουλίου, 2022
Φιλε την εχω παρει μεχρι στιγμης 5 φορες...νομιζω οτι η τελευταια ηταν οντως και η τελευταια...εκτος αν δεν υπαρχει καποια αξιολογη επιλογη και πρεπει να γαμησω ενα στανταρακι....
Τις πρωτες φορες ηταν αλλος ανθρωπος αλλα οπως αναφερεις στα τελευταια 2 ραβντεβου υπηρξε μια αποχη απο πρωτοβουλια κινησεων...
Φιλια αβερτα! με στομα με γλωσσα αλλα μετα στο παρασυνθημα μια νωχελικοτητα....
Εκει με χαλασε κυριως στο δευτερο γυρο γιατι ηθελα να κανει κατι να με καβλωσει και εκεινη απλα με κοιταγε...
Ισως κουραστηκε δεν ξερω....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2