Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 34 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ένα ραντεβού που τ ο βασάνιζα καιρό. Οι φωτογραφίες έλεγαν πήγαινε αλλά το ένστικτο έλεγε όχι. Τελικά επικράτησαν οι φωτογραφίες και η περιέργεια.
Ανοίγει την πόρτα και παθαίνω το σοκ, που είναι η κοπέλα των φωτογραφιών αναρωτιέμαι.
Κοντή με καλό σωματάκι αλλά στρογγυλό πρόσωπο με στραβοχυμένα φουσκωμένα χείλια.
Μεθυσμένη με το ποτήρι κρασί στο χέρι. Αράζει στην πολυθρόνα να πιεί το κρασάκι της και να πεί 2 κουβέντες να σπάσει ο πάγος.
Και εκεί κάπου σκέφτομαι να φύγω. Κάτι με κράτησε να δω που θα πάει το έργο.
αρχίζουν οι ατάκες να πέφτουν βροχή "ήρθες στην Αμαλία και είναι σίγουρο ότι θα ξαναέρθεις" "η Αμαλία είναι η καλύτερη και η μοναδική" και διάφορες άλλες τέτοιες εξυπνάδες. Με σκληρή προσπάθεια άντεξα και ζήτησα τις αποδείξεις για όσα έλεγε για τον εαυτό της σε τρίτο πρόσωπο. Η αλήθεια είναι ότι ξεκίνησε δυναμικά με ωραία φιλία και ακολούθησε μία αδιάφορη εώς κακή πίπα. Γενικά με τα προκαταρκτικά δεν το είχε . Ζήτησε πολύ γρήγορα να πάμε στο κυρίως. Ιεραποστολικό και να κοπανιέται ψεύτικα αλλά τουλάχιστον δεν έκλεβε. Το ψεύτικο όμως με ξενέρωνε. Η σκέψη λοιπόν ήταν ότι αφού γουστάρει να κοπανιέται ας ανέβει από πάνω.Εκεί κάπου έδωσε και την εξής οδηγία: κάνεις ότι θέλεις αλλά δεν αγγίζεις μαλλί. Πραγματικά εδώ έδωσε ρέστα, όμως για λίγο γιατί το κρασί δεν βοηθούσε. έπεσε νεκρή δίπλα στο κρεβάτι και αφού πέρασαν 2 λεπτά για να συνέλθει ζήτησε την συνέχεια. Δεν έβρισκα τίποτα ενδιαφέρον παρά μόνο την αντοχή της. Ξανά λοιπόν ιεραποστολικό αλλά τώρα δεν της άφησα κανένα περιθώριο να βάλλει τον δικό της ρυθμό, ο γύρος αυτός ήταν δικός μου και δεν το διαπραγματευτηκα πουθενά. και κάπου εκεί έφυγε το μεθύσι, άρχισε να βρίζει και να γουστάρει μέχρι που τελείωσε αυτή και στη συνέχεια και εγώ. Σηκώθηκε πλέον ήρεμη λες και το κρασί είχε εξατμιστεί. Άρχισε να προσεγγίζει την συζήτηση αλλιώς αλλά η σχετική έπαρση υπήρχε. ¨αρχισε να μιλάει για την χημεΊα των ανθρώπων και το αποτέλεσμα που έχει. Η ηρεμία Αυτή δυστυχώς κράτησε για λίγο. Κάπου εκεί δεν άντεξα άλλο. Ε ας φύγω και εγώ να σε αφήσω λίγο να ξεκουραστείς και να χαλαρώσεις και την έκανα διακριτικά .
Η τύπισα είναι για studio. Μέχρι εκεί κατ΄ εμέ.
περί ορέξεως κολοκυθόπιτα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 08, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
130€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
557
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 t0t3m, Διαγραμμένο μέλος 201295, karamitros1972 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουλίου, 2022
Ας μας κανει την χαρη να μην ξαναρθει...
review reaction 1 hornyasfuck
11 Ιουλίου, 2022
Πολυ μετρια πραγματα η κοπελα
review reaction 1 hornyasfuck, Bartender 74
11 Ιουλίου, 2022
Δυστυχως οι μισες και βαλε απο τις πουτανες,με αλκοολ κ ναρκωτικα αντεχουν να κανουν το επαγγελμα.Αργα η γρηγορα,εκει καταληγει.Κυριως κοκορικο
review reaction 1 hornyasfuck, Bartender 74
11 Ιουλίου, 2022
Μάγκα μου τα έχω γράψει πριν καιρο για την κυρία σε δική μου κριτική.
review reaction 1 hornyasfuck, Aragorn135
11 Ιουλίου, 2022
Η τύπισσα μάλλον θα είναι σε μόνιμο ταξίδι με την ντρογκα.....με άλλα λόγια μια βίζιτα λιώμα!!!!! Δεν πειράζει πες ότί έχασες κάπου τα χρηματα.....
review reaction 1 hornyasfuck
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5