Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 66 10
Call-Girls 125071
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η συνάντηση πραγματοποιήθηκε στο χώρο μου πέρυσι το καλοκαίρι απλώς τώρα με βάση την κριτική του συναγωνιστή eto-vrekis θυμήθηκα και την δικιά μου κ λόγω χρόνου αποφάσισα να γράψω και την δική μου εμπειρία.διαβαζοντας πολύ καλά σχόλια αποφάσισα να την συναντήσω.εμφανιστηκε με πάρα πολύ ωραίο φόρεμα που αναδείκνυε το τέλειο σώμα της ,μαύρα εσώρουχα και αφού γδυθηκε αποκαλύφθηκε ένα τέλειο σώμα με απίστευτο στήθος και τρομερά οπίσθια.γενικα είναι πολύ όμορφη κοπέλα.στον αγώνα όμως οι προσδοκίες μου από την εμφάνιση της διαψεύστηκαν.μετρια πίπα σαν να βαριέται κ πολύ τουπε.κατα την διάρκεια του σεξ καλά στησίματα αλλά όχι πάθος απτην πλευρά της σαν να έκανε αγγαρεία γεγονός που με ξενέρωσε πολύ.αφου τελείωσα μια φορά και ενώ είχαμε περίπου 25 λεπτά δεν δοκίμασα δεύτερο γύρο και της είπα ότι είναι ελεύθερη.δυστυχως η ομορφιά δεν είναι πάντα χρυσός.μπορει να μην είχε όρεξη η κοπέλα, μπορεί να μην της άρεσα αν και είμαι εμφανίσιμος και καθαρός αλλά τα λεφτά τα πήρε.δυστυχως δεν θα την ξαναπροτιμησω.απτο συγκεκριμένο γραφείο έχω πάρει πάρα πολλές κοπέλες από τις οποίες οι περισσότερες ήτανε άριστες στην δουλειά και την συμπεριφορά τους.γενικα απτά καλύτερα γραφεία στην Αθήνα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
154
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, piko, TRAXANOPLAGIAS1234 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού