Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 21 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Όπως και την προηγούμενη φορά έτσι και αυτή ...η δεύτερη φωτογραφία από αυτές που έχει ανεβάσει την κορίτσι μας στο site ήταν η αιτία να μου ξυπνήσουν καλές αναμνήσεις από τότε... αλλά δυστυχώς δεν επαληθεύτηκαν ξανά ....δυστυχώς δεν είχα προλάβει να διαβάσω την κριτική του φίλου και έτσι λοιπόν τηλέφωνο στο γραφείο και η κοπέλα στην ώρα της στο χώρο μου ....εμφανισιακά λοιπόν ότι ήξερα έτσι και τώρα ένα πάρα πάρα πολύ καλό κορμί ένα πολύ όμορφο πονηρό πρόσωπο που δυστυχώς όμως φρόντισε και αυτή όπως και οι άλλες να διακοσμήσει με περισσότερο μελάνι που για εμένα ήταν τόσο υπερβολικό που σχεδόν χαλάστηκα.... η συμπεριφορά της στο δωμάτιο δεν ήταν η ίδια ...έχει αποκτήσει ένα τουπε μία μηχανηκότητα έναν ψυχρό ίσως επαγγελματισμό που αυτό αυτό το καταπληκτικό ραντεβού της πρώτης φοράς κατάληξε να είναι ένα ραντεβού με μία κοπέλα της δουλειάς που σαν να σου λέει με άλλα λόγια ....τελείωνε να φύγουμε έχουμε κι άλλον ....η χάρη σου κάνω που ήρθα... μη μου πείτε ότι είμαι υπερβολικός αυτό αντιμετώπισα εγώ φίλοι για να πάρω φιλιά γλώσσα στην αρχή δεν υπήρχε ....και μετά από εμφανή τσαντίλα δικιά μου ξεκίνησε λοιπόν το κορίτσι να δίνει.... στο κρεβάτι τώρα δεν μπορώ να πω ότι ήταν κρύα αλλά σε καμία περίπτωση δεν ήταν αυτό που ήθελα.... Αυτό που ήξερα....στα πάντα υπήρχαν κινήσεις μηχανικές οι οποίες ήταν τώρα κάνω αυτό μετα κάνω το άλλο και τα λοιπά και τα λοιπά και τα λοιπά εν ολίγοις μία πιστολιά και αυτή σχεδόν με το ζόρι εγώ προσωπικά χαλάστηκα από την ώρα που σχεδόν την παρακάλεσα για να πάρω αυτό που ήθελα αυτό που πλήρωνα αυτό που δηλ ότι κάνει και στο 40 ..45 λεπτο την έδιωξα και ....πάμε παρακάτω από μένα προσωπικά όχι... Ελπίζω η δική σας εμπειρία να μην έχει καμία σχέση με τη δικιά μου ...!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
nikos708
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
128
Likes:
6.551
Πόντοι:
17.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 αστυαναξ, doc_lin, TOMCRUISE και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουλίου, 2022
Τυπε μπορουσες να την σουταρεις εξαρχης και να ζητησεις πισω τα λεφτα σου εφοσον ειχες πληρωσει. Στις ξεπετες αυτο μονο αξιζει.
review reaction 1 nikos708, Bartender 74
09 Ιουλίου, 2022
Τη συγκεκριμένη κοπέλα την είχα πάρει περίπου 4 χρόνια πριν, τότε είχε μόνο 1 tattoo, τώρα έχει γεμίσει . Επίσης φαίνεται πως έχει κάνει αιδοιοπλαστική...Κρίμα γιατί είχε υπέροχα κάτω χείλη...
Κρίμα να χαλάς κάτι που σου έδωσε η φύση πλουσιοπάροχα...Τεσπά ο καθένας είναι κύριος των επιλογών του. Να είναι καλά η κοπέλα και να κάνει αυτό που θέλει στη ζωή της...
review reaction 1 nikos708, Bartender 74
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2