Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 71 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Εχω περάσει πάνω από 10 φορές και θεωρώ ότι πρέπει να γράψω κάτι αν και απο την μεριά της μου είχε πει ότι δεν θέλει.. .Δεν θα σας ζαλίζω με πολλά πολλα απλά θα πω ότι έχουν γράψει οι προηγούμενοι ισχύουν, αν σας ενδιαφέρει ο τύπος τέτοιας γυναίκας τότε πάτε με κλειστά μάτια, αν η χημεία σας τεριαξει τότε θα περάσετε ακόμα καλύτερα , ωραίο σώμα για την ηλικία της με φοβερό βυζι ,υπάρχει μια χαλάρωση στην κοιλιά και ένα σπάσιμο στο πρόσωπο της αλλά όπως είπα πιο πάνω είναι γούστα και όποιος γουστάρει τέτοια φάση δεν θα λυπηθεί ούτε 1 ευρώ από αυτά που θα δώσει,της άρεσε να της μιλάς βρόμικα, γουστάρει ενω την πηδάς να της λες ότι κάνεις με άλλες γυναίκες και πως τις σκίσεις καυλωνει αφάνταστα, γουστάρει πήδημα και ήρεμα αλλά πολλές φορές μας έχει ακούσει και όλο το ξενοδοχείο αντέχει κάθε σφυροκόπημα χωρίς μα και μου. Εγώ προσωπικά δεν έχω φύγει ούτε μια μέρα παραπονεμένος από το ξενοδοχείο. Τίμια επιλογή από πλευράς μου. Καλή συνέχεια σε όλους.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
70€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Petros2004
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
375
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, gpd, kwstasxat και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουλίου, 2022
Ευγε συναγωνιστη,καταφερες να την συναντησεις 10 φορες,εγω οσο και αν προσπαθησα ουτε μια,που
θα παει ομως ο επιμενων νικα.
review reaction 1 Petros2004
06 Ιουλίου, 2022
Ακριβώς ετσι!!!
review reaction 1 Petros2004
06 Ιουλίου, 2022
Έρχεται και φεύγει οπότε δεν είναι εύκολο να τη συναντήσεις αν έχεις περιορισμένο χρόνο. Αλλά πού θα πάει θα σου κάτσει.
review reaction 1 Petros2004, greekarmy
06 Ιουλίου, 2022
Συμφωνω απολυτα. Πολυ καλη κοπελα.
review reaction 1 Petros2004, billgun
06 Ιουλίου, 2022
Από πιπα τι λεει; βαθιά ντιπ;
08 Ιουλίου, 2022
Πολύ καλή πιπα και πολύ καλή και φιλότιμη προσπάθεια για ντιπ. Δεν θα σε χαλάσει αν βρεθείτε πίστεψέ με.
review reaction 1 billgun
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6