Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 20 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ερχεται τακτικα στην πολη αλλα την ειδα πρωτη φορα. Περκαμψα κριτικες γιατι οι πιο πολλες ειναι τελειως περιστασιακες και υποκειμενικες αλλα και γιατι μου φανηκε επαγγελματιας η κοπελα με μπολικη εμπειρια συν το οτι εχω αδυναμια στις μελαχρινες με λιγα εξτρα κιλα.

Λοιπον οι φωτο παρα πολυ κοντα στην πραγματικοτητα, πολυ ευχαριστη απο την πρωτη στιγμη, καλα Αγγλικα, Ουκρανη, ηρθε για δυο μηνες, πανεμορφα μακρυα ισια μαυρα μαλλια που τα δουλευει εξτρα σεξυ στο τσιμπουκι, βυζαρες εξαιρετικες, στητες, με ρωγες που ανταποκρινωνται, μουνακι σφικτο, πειραγμενα χειλη αλλα με πολυ καλη αισθηση και στα γλωσοφιλα και στην πιπα, δωτικη, βγαζει πολυ GFE, με πορνοφατσουλα, δεν ειναι μοντελε αλλα ειναι γυναικαρα με καμπυλες και πιασαματα για γουστα. Οι μοντελακηδες μακρυα. Αφηνει δακτυλα στο γλυφομουνι, ροδελα δεν πηγα, δωτικη σε ολα, επαγγελματιας, να ευχαιστησει. Ευχαριστη στην κουβεντα και απολαυση στο γαμησι. Περασα εξαιρετικα. Ξεκινησαμε με εντονα γλωσοφιλα, πεντακαθαρη, χαιδεματα, πηγαμε πιπα, πολυ καλη με μπολικη υγρασια και καθολου δοντι, την γυρισα για φιλια και γλυψιματα, αφηνει να την παιξεις στα χερια σου οπως γουσταρεις, το γυρισαμε 69 με την υπεροχη πλουσια κωλαρα της στην φατσα μου, μετα δεν αντεξα, της ειπα να με καπωση και αρχισε να με γαμαει δυνατα και βαθια σε cowgirl , οπου εγλειφα και επεσα με τις βυζαρες της. Κοιταγα και το ρολοι για να ρεγουλαρω το γαμησι (εγω το κοιταγα οχι αυτη), οποτε την γυρισα ανασκελα και αρχισα να την γαμαω ιεραποστολικα- τα εδωσε ολα, ανοιξε ποδια τερμα να της τον φορμαρω τελειως, και οπως ενοιωθε οτι κοντευα στην εκρηξη αρχισε να σφιγγει και το μουνακι της. Μεγαλη γκαυλα και πανδαισιακο τελος. Της αρεσει η Ελλαδα γιατι κανει λεφτα καλα εδω, αρα εχει ζητηση η κοπελλα. Απλα περιγραφω την επισκεψη μου παιδες, μπορει εσεις να περασετε καλυτερα η και χειροτερα, αλλα και παλι θα το πω: ειναι πολυ καλη επαγγελματιας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 05, 2022
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
90€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Letsgobrandon2
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Μαρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
823
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, JACK SPARTALOW, monstercock greece και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού