Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 2 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ο μάγος συνεχίζει να με εκπλήσσει ευχάριστα με τα κορίτσια του. Δεν πήγαινα αρχικά για την Βαλέρια, αλλά δεν είχα πολύ χρόνο στην διάθεσή μου, καθώς είχα κανονίσει για το βράδυ και με είχαν πιάσει οι ορέξεις μου για διανομή...κοριτσιού. Μου είπε η κοπέλα στο τηλέφωνο ότι θα είναι διαθέσιμη σε μία ώρα κι έτσι έγινε.

Η κοπέλα ήρθε με ένα φουστάνι και με κόκκινο κραγιόν και μόλις το έβγαλε, ανακάλυψα πως δεν φορούσε εσώρουχα! Τέτοιες κοπέλες μου αρέσουν. Οχι να προσπαθούμε να αποδείξουμε ότι είμαστε πρίγκιπες για να πάμε στο κρεβάτι. Η κοπέλα εμφανισιακά είναι όπως στις φωτογραφίες. Δεν έχει μοντελέ κορμί. Είναι λίγο τσουπωτή, αλλά είναι σφιχτή (23 χρονώ αφού). Σε καμία περίπτωση δεν την λες εύσωμη. Εχει καμπύλες στα σωστά σημεία (κώλο - βυζιά και γλουτούς). Εμένα μου άρεσε πολύ καθώς και το προσωπάκι της ήταν γλυκό. Είχε θετική συμπεριφορά με χαμόγελο και νάζια από την αρχή του ραντεβού.

Κάναμε ντουζάκι μαζί και μετά περάσαμε στα ενδότερα. Αρχισα να την γλείφω χαμηλά και έδειξε να το ευχαριστιέται. Της έβαλα και δάχτυλο και το ευχαριστιότανε και αυτό. Ολο και περισσότερο μέχρι που είχε σπασμούς και υγρά. Φάνηκε ότι το ευχαριστήθηκε. Πάντως σε κάθε περίπτωση δεν καθότανε σαν παγοκολώνα. Μετά άρχισε να με περιποιείται εκείνη. Η πίπα της ήταν πιο πολύ με χέρι. Είχε και dt σε κάποιες φάσεις. Μου χάιδευε και τους όρχεις όπως της υπέδειξα. Είχαμε και πικάντικο διάλογο. Σε κάποια φάση δεν άντεξα και της πέταξα τα σκάγια στο στόμα. Ο οργασμός ωραίος και με διάρκεια. Π΄ήγε διακριτικά στο μπάνιο να τα φτύσει. Μετά ακολούθησε σόσιαλ τάιμ, όπου το κατέχει και αυτό άνετα. 2η φορά σε μία ώρα δεν προλαβαίνω. Και μικρός όταν ήμουν ήθελα 2ωρο συνεδρία.

Μου έφτιαξε το Σάββατο η Βαλέρια και σίγουρα θα την ξανασυναντούσα. Τα λεφτά τα πήρε στο τελος.

Ελπίζω να βοήθησα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 02, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Poetjokey
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
876
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, kastrato, mancunian1986 και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουλίου, 2022
170 για πιπα... χερατη κιολας.
μαϊστααα, καλα πηγε και αυτο Money Mouth
review reaction 3 hornyasfuck, james034, srek7 και 1 ακόμα μέλος
03 Ιουλίου, 2022
Και δεν καθοσουν πανω στο αριστερό σου χερι μεχρι να μουδιασει. Μετα θα ηταν σαν να στον παιζει αλλος και θα γλυτωνες και 170 €.
You can thank me later
review reaction 3 hornyasfuck
03 Ιουλίου, 2022
Και πιθανώς συν το χοτελ .. Oι μαγείες του μάγου...Καπέλο
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, baroc
03 Ιουλίου, 2022
Δεν θυμάμαι να σε ρώτησα για το πως περνάω εγώ καλά. Μετά λέτε γιατί δεν ενημερώνουνε τα μέλη. Στα αρχίδια μου αν δεν εγκρίνεις.
review reaction 3 review reaction 1 papaphilips, hornyasfuck, TOMCRUISE
10 Ιουλίου, 2022
Σημασία έχει να πέρασες καλά!....το κόστος για άλλους είναι σημαντικός παράγοντας για άλλους ασήμαντος...εύχομαι αν κάνεις επαναληπτική να τα κάνεις όλα και να περασεις ακόμα πιο καλα! Μπράβο μαν και ευχαριστούμε για τα ινφο!....όλα τα άλλα στα αρχίδια σου!
review reaction 1 Poetjokey
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5